Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért irogat nekem a masszőr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irogat nekem a masszőr akihez menni fogok?

Figyelt kérdés
Beállt a nyakam ezért a környékemen kerestem egy masszőrt. Emailben kértem időpontot a férfitól aki bejelölt facebookon és irogat nekem..de még csak nem os ismerjük egymást és már olyan kérdéseket is feltesz mint hogy, van e pasim. Ezek után elmenjek hozzá masszíroztatni vagy ne? 20/L
2016. febr. 12. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexelni akarsz nyugodtan mehetsz hozzá :D
2016. febr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az bizony nem masszőr, kislány.
2016. febr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem keress másik masszőrt. Ha pesti vagy tudok ajánlani jót, csak írj rám.
2016. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű jelzés, hogy nem csak a nyakadat akarja megmaszírozni.
2016. febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos h nem masszőr :D De még ha az is lenne, szexpartnert keres ha nem esne le neked.
2016. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lesz ott csiklómasszázs, ha elmész :)
2016. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tehat ne menjek el hozza..:)
2016. febr. 12. 14:29
 8/15 anonim ***** válasza:

Ezért járok női masszőrhöz.


Nyilván a férfiak többsége sem olyan, mint akibe neked sikerült belefutnod, de én egy 40 órás masszázs tanfolyamon is olyan férfi oktatót fogtam ki, aki enyhén szólva kifogasolható módon viselkedett ilyen szempontból.

2016. febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De mivel ez nyakmasszazs gondolom nem kell levetkoznom.. Szoval ruhaban nem sok mindent tud tenni.
2016. febr. 12. 15:00
 10/15 anonim ***** válasza:

Nyak masszázs ide vagy oda.Miért érdekli a magánéleted?

Miért jelölget be téged?

A sok miért.Keress egy olyan masszőrt,Akit a munkája érdekel,s nem a másik magánélete.

Mellesleg,kell az neked? Még hogy ha nem is kell levetkőznöd.Hogy zaklasson a férfi? Ezen gondolkodj el.

Ismerjük az ilyet.Majd amikor odamész,akkor majd vedd le a felsőt mert .....


Száz szónak is egy a vége.Keress mást.

Szerintem ha itt kapsz privátot valakitől.Még az is biztonságosabb lehet mint ez az ember.

2016. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!