Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért irogat nekem a masszőr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irogat nekem a masszőr akihez menni fogok?

Figyelt kérdés
Beállt a nyakam ezért a környékemen kerestem egy masszőrt. Emailben kértem időpontot a férfitól aki bejelölt facebookon és irogat nekem..de még csak nem os ismerjük egymást és már olyan kérdéseket is feltesz mint hogy, van e pasim. Ezek után elmenjek hozzá masszíroztatni vagy ne? 20/L
2016. febr. 12. 13:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj el! kopjon fel az álla, csak hígítja a piacot!:S:D


Masszázsban néha nehéz szétválasztani azt, hogy egy ember levetkőzik és egy másik elé fekszik, és azt, hogy ez nem személyes kapcsolat.. általában a klienseknek nem szokott sikerülni, ezért dumálnak kezelés közben.. de a masszőrnek illene..

keress másikat!


egy masszőr:D

2016. febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

nyakmasszázst lapocka aljától szokták kezdeni, tehát a felsőt és nagy esélyel melltartót le kell venni

és krém/olaj használata miatt mindenképp neki kell vetkőzni

2016. febr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyakmasszázs lesz az biztos, de ha ilyen naivan állsz a dologhoz, akkor lehet, hogy méhnyak lesz belőle..
2016. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Vegul elmentem hozza es nem tortent semmi
2016. febr. 25. 22:03
 15/15 anonim ***** válasza:

Azért kíváncsi lennék.Hogy időközbe mivel próbálkozott.

Mert valaki,nem tesz fel ok nélkül ilyen kérdéseket.Meg nem zaklatja ilyen formában,a leendő kuncsaftot.

Na mindegy.

2016. febr. 26. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!