Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, voltatok már szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, voltatok már szűz sráccal, mikor ti már nem voltatok szüzek? Alkalmi volt, vagy kapcsolat? Milyen volt az első szex? Hányszor élveztetek el? Mennyire voltatok már tapasztaltak, hányadik volt? Hány évesek voltatok és mennyi a srác?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
huuuuu de sok kerdesed van ??
2016. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen volt és kapcsolatban voltunk :D az első szexnél hamar elsült, de utána kis rásegítéssel a második már hosszú és kielégítő volt, egyszer élveztem el; ez a srác volt nekem a 4. :) én 21 ő 19/F
2016. márc. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltam, ő a hetedik volt nekem. 15 évvel volt fiatalabb.
2016. márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltam. Hamar elsült, nem mentem el. Kapcsolat, 13 éve vagyunk egyutt, o a ferjem. Nekem o a masodik volt. En 17, o 18.
2016. márc. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!