Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Kidobtam" az egyéjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Kidobtam" az egyéjszakás kaland miatt, szemét vagyok?

Figyelt kérdés

Levelezőre járok egy egyetemre, ott ismertem meg egy 19 éves lányt, ő nappalis és teljesen más szakra meg karra jár. Mondta, hogy 1 barátja volt eddig, értelmes, aranyos stb. gondoltam micsoda főnyeremény.. Elkezdtünk randizgatni, alakulni, már smároltunk is és amikor előjöttek a pikánsabb témák mondta, hogy volt egyéjszakás kalandja az egyik fiúismerősével, amikor szingli volt. Másnap írtam neki facen, hogy hagyjuk a következő találkát, mert nem érzem magam készen egy kapcsolatra. Persze rájött, hogy az egyéjszakás miatt mondtam le róla.

A probléma ott kezdődik, hogy teljesen belém zúgott a lány, sírva jött a munkahelyem elé, hogy miért vagyok ilyen, miért érdekel a múlt, írogat meg hív facen, de nekem így már nem kell, már nem tud a szemembe értékes lenni, nem tudok barátnő alkatként tekinteni rá többé.

Tumblr blogját is néztem, tiszta depis dolgokat oszt meg, de nem hiszem, hogy öngyilkos lenne. Szerintetek szemét voltam? 20F



2016. ápr. 7. 15:44
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
62%
A múltért bünteted.
2016. ápr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
73%
Igen, az vagy, de nyugi, kiheveri, és találni fog majd egy normális férfit, aki nem egy múltbeli hülyesége miatt fogja megítélni.
2016. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
77%
Mindenki maga dönti el mit akar. Nem gondolom, hogy szemét vagy. Bár engem ez nem zavarna. Ha emiatt öngyilkos lesz akkor elég idióta. 22/F
2016. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
90%

Tumblr-re depis képeket meg idézeteket megosztogatni szerintem ilyen 14-16 éves tinilány színvonal :DDD

Nem fog semmit csinálni.

Egyébként meg te tudod, hogy neked "mi fér bele"

2016. ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
72%

Igen, az vagy.

Tökéleteset vársz, és elfelejted, hogy te sem vagy az. Remélhetőleg talál valakit majd maga mellé. Egy érettebb, kedvesebb, normálisabb fazont.

2016. ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
87%

Hát részben igen részben nem. Egy egyéjszakás kaland nem a világ vége és nem is bűn meg ilyenek. Kb minden emberrel előfordul egyszer kétszer élete során hogy egyéjszakás kalandba megy bele. Ugyanis az embernek (ha fiú ha lány) vannak szükségletei és van amikor a keze már nem elég.

Viszont Te másképp gondolkodsz erről. Ami nem baj, mert végülis minden ember más és másképp látja a világot. És amit leírtál hogy "de nekem így már nem kell, már nem tud a szemembe értékes lenni, nem tudok barátnő alkatként tekinteni rá több" ez kissé durva. Mert nem egy olyan csajról van szó aki orrba szájba szexel minden pasival aki csak szembe jön vele az utcán. Így nyilván szarul esett neki a dolog és lehet hogy nem is érti. De valamilyen szintem megértem a Te álláspontodat is.

2016. ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
Szerintem normális lány ilyet nem csinál. Én sem fektettem meg senkit, pedig megtehettem volna, csak kapcsolatban. Akkor a másik féltől ezt miért ne várhatnám el, hogy legyen benne egy minimális tartás?
2016. ápr. 7. 15:52
 8/56 anonim ***** válasza:
65%
nem vagy szemét, csak egy buta kisfiú, majd kinövöd
2016. ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
59%
De erkölcsös valaki... Szerintem menj papnak. :D
2016. ápr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
59%
Hat te egy idióta barom vagy kisfiú távirányítós kocsit vegyek neked karácsonyra??
2016. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!