Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Kidobtam" az egyéjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Kidobtam" az egyéjszakás kaland miatt, szemét vagyok?

Figyelt kérdés

Levelezőre járok egy egyetemre, ott ismertem meg egy 19 éves lányt, ő nappalis és teljesen más szakra meg karra jár. Mondta, hogy 1 barátja volt eddig, értelmes, aranyos stb. gondoltam micsoda főnyeremény.. Elkezdtünk randizgatni, alakulni, már smároltunk is és amikor előjöttek a pikánsabb témák mondta, hogy volt egyéjszakás kalandja az egyik fiúismerősével, amikor szingli volt. Másnap írtam neki facen, hogy hagyjuk a következő találkát, mert nem érzem magam készen egy kapcsolatra. Persze rájött, hogy az egyéjszakás miatt mondtam le róla.

A probléma ott kezdődik, hogy teljesen belém zúgott a lány, sírva jött a munkahelyem elé, hogy miért vagyok ilyen, miért érdekel a múlt, írogat meg hív facen, de nekem így már nem kell, már nem tud a szemembe értékes lenni, nem tudok barátnő alkatként tekinteni rá többé.

Tumblr blogját is néztem, tiszta depis dolgokat oszt meg, de nem hiszem, hogy öngyilkos lenne. Szerintetek szemét voltam? 20F



2016. ápr. 7. 15:44
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem egyszer kétszer még belefér,hogy az ember az életében kipróbálja az egyéjszakás "kalandot", ettől még nem követketik az,hogy ha lesz hosszú párkapcsolata,akkor az illetőt megcsalja.

Persze én se mennék bele egyéjszakásba,mert nem akarok, de én ettől még nem nézek le olyan nőt aki igen.

NEm mindenki találja meg az igazit, és ha annyira ki volt éhezve, annyira vágyott egy kis törődésre,amit nem kap meg,mert nincs senkije, nem elítélendő szerintem.

2016. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
46%
hát nézd, ha ilyen értékrended van, most mit lehet tenni. lehet neked se esne jól, ha azért kosaraz ki egy számodra értékesnek vélt lány, mert már nem vagy szűz, de hát mit tud tenni ilyenkor az ember. emiatt nem hiszem, hogy öngyilkos lenne valaki, valószínűleg ő se veszít azért olyan sokat :D
2016. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
59%

Csak nem a Pázmány? Ott van egy hasonló sztori most. Katolikus egyetem révén sok agyhalott jár oda.

Amúgy a szexkapcsolatot még elnézem, az, hogy részegen megfektette a haverja... hát kicsit cink, de legalább nem egy idegennek tette szét a lábát.

Nem hiszem, hogy megcsalna egyébként, főleg, hogy kimutatja az érzéseit és fut utánad. Tudod te milyen ritka ez? Becsüld meg.

2016. ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
39%
Ostobaság volt részedről.Ennyi erővel.A lányok zömét kivághatnád. Azt kellett volna értékeld.Hogy őszinte volt hozzád.
2016. ápr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
72%
Ahogy olvastam a válaszaidat kedves kérdező, nem is értem, hogy egyáltalán mminek írtad ki ezt a kérdést. Hiszen itt inkább megerősítésre vársz csak a saját igazadban és lepontozod azt aki másképp vélekedik mint te. Szóval ha már megkérdezted, hogy "szemét vagyok? " igen az vagy, de nem csak az, hanem egy idióta sértődős kisfiú is. Mindenki hibázott már életében. Megbánta, elmondta neked, mert megbízott benned. Őszinte volt hozzád! Te erre kidobtad... ráadásul még elment eléd mert ennyire fontos voltál neki.. tedd a kezed a szivedhez és úgy mond, hogy te még nem tettél olyat amit megbántál! Mindegy hogy mit! Másrészről a mai lányok 70%-nak nem csak 1 egyéjszakása volt már, szóval sok sikert a jövőbeli pártaláláshoz ha ennyire számít a múlt.. Talán jobban is járt a csaj.. és mèg azt se mondhatod rá, hogy r**banc, mert csak két emberrel volt, abból az egyik a barátja.. Van akinek ennyi idős korra a fél város megvolt..
2016. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim válasza:
26%

Tisztelet neked, kérdező!

Sajnálom persze a lányt is, de így nekem se menne valószínűleg.

2016. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
91%
Ácsi! Ha egy csaj büszkélkedve mondja, hogy minden második estén megfekteti valaki más, még szép, hogy szétszedjük. De egy csaj, egyszer, részegen, ráadásul egy ismerősével, ráadásul "szingliként" ... Ezt igazán meg lehetne érteni. De amúgy mindegy is, így úgysem működne köztetek hosszútávon a kapcsolat.
2016. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
70%
Millió ok miatt lehet visszautasítani valakit, egyszerűen, mert nincs meg benne az amire az ember vágyik. A tiéd is csak egy szempont a sok közül, szerintem jogod van így érezni. Ha téged ez zavar, akkor zavar. Főleg, ha ez nálad fontos szempont, akkor miért kellene lenyelned azt a bizonyos békát? A leányzó meg biztos talál olyat, aki nem törődik a múltjával. Nekik is biztos van valami sajátos dilijük, amiért visszautasítanak egy adott embert. :D
2016. ápr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
38%
Te egy ki...szott egoista balf..sz vagy. Majd gondold at az eletedet ha eljutsz odaig.
2016. ápr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
25%

Neked nem vokt még egyéjszakásod? Vagy ha lenne alkalom nem mennél bele?

Nem értelek teljesen de minden ember más. Legalább elmondtad őszintén és nem használtad ki. Ha téged ez ennyire zavar jobb is h nem mész bele úgyse működne.

2016. ápr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!