Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Kidobtam" az egyéjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Kidobtam" az egyéjszakás kaland miatt, szemét vagyok?

Figyelt kérdés

Levelezőre járok egy egyetemre, ott ismertem meg egy 19 éves lányt, ő nappalis és teljesen más szakra meg karra jár. Mondta, hogy 1 barátja volt eddig, értelmes, aranyos stb. gondoltam micsoda főnyeremény.. Elkezdtünk randizgatni, alakulni, már smároltunk is és amikor előjöttek a pikánsabb témák mondta, hogy volt egyéjszakás kalandja az egyik fiúismerősével, amikor szingli volt. Másnap írtam neki facen, hogy hagyjuk a következő találkát, mert nem érzem magam készen egy kapcsolatra. Persze rájött, hogy az egyéjszakás miatt mondtam le róla.

A probléma ott kezdődik, hogy teljesen belém zúgott a lány, sírva jött a munkahelyem elé, hogy miért vagyok ilyen, miért érdekel a múlt, írogat meg hív facen, de nekem így már nem kell, már nem tud a szemembe értékes lenni, nem tudok barátnő alkatként tekinteni rá többé.

Tumblr blogját is néztem, tiszta depis dolgokat oszt meg, de nem hiszem, hogy öngyilkos lenne. Szerintetek szemét voltam? 20F



2016. ápr. 7. 15:44
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:

Azoknak szóltam vissza, akik személyeskedtek. Akik normálisan válaszoltak, azoknak köszönöm.

Egyébként vicces ez az oldal, kiír egy lány egy kérdést, hogy 8 pasival smárolt 16 évesen, és porig alázza mindenki. Most kiírom, hogy offoltam egy lányt, mert részegen megfektette a haverja, és mindenki engem szapul. Éppen azt kell, aki a kérdést kiírta?

2016. ápr. 7. 16:39
 22/56 anonim ***** válasza:
63%
Ne foglalkozz mások véleményével. Ha neked az egyéjszakás nem fér bele, akkor ez van. Majd keresel olyan lányt, aki megfelel az igényeidnek és tudod tisztelni.
2016. ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 datass ***** válasza:
71%

Emiatt szerintem nem vagy szemét. Sőt! Pont hogy nem hülyítetted a leányzót hamis érzelmekkel majd kidobtad volna pár szex után.


Minden ember más és más erkölcsi normákat követ és szíve joga azzal összejönni akivel akar!

2016. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
73%

1. itt nem egy olyan csajról van szó, aki 20 pasival volt 1 hét alatt, hanem egy olyanról, aki egyszer ment bele egy egyéjszakásba.

2. nem azt írtad hogy részegen tette szét a lábát egy csávónak, csak ennyit: "mondta, hogy volt egyéjszakás kalandja az egyik fiúismerősével, amikor szingli volt."

Még csak meg se csalt senkit vagy ilyesmi... Nem értem az ilyen hozzá állást....

2016. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudtam megállni, hogy erre a kérdésre ne válaszoljak.

Én egy erkölcsös nőnek tartom magam. Életem során volt egy 4 éves kapcsolatom, és most immár 3 éve házasságban élek, de a kettő között volt egy egy éjszakás kalandom, nyilván erre nem vagyok büszke, de nem is szégyenlem. Hiszen az embernek vannak szükségletei, és azokat bizony valahogy ki kell elégíteni. Gondolom neked is vannak, és ha úgy alakulnak te is belemennél egy ilyenbe. Gyerek felfogással rendelkezel még, lehet még visszasírod azt a lányt, mert lehet a következő 200 fiúval volt előtted, érted? Mérlegelj.... Egy egyéjszakás nem a világvége, és nem is ekkora tragédia. Ha esetleg vallásos vagy, és emiatt, én is az vagyok, de az emberek hibáznak, sajnos.. Megbocsájtani tudni kell, bár neked nincs jogod a múltja miatt haragudni, eleve szingli volt. Szerintem gondolkozz el egy kicsit, mert a mai világba kevés az, akinek egyetlen egy éjszakás kalandja volt. 29/N

2016. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
71%

Mennyien veritek erre a nyálatok. Kit érdekel, hogy dobja-e vagy sem. Ha nem kell neki egy saját bevallása szerint is értelmes, aranyos, gondolom szép csaj, akkor majd kell nekem vagy másnak.

Jogod van hülyének lenni, haver. :D

2016. ápr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
53%
Ha frusztrált teged a tudat h más már telelőtte a punciját előtted, akkor ezt kellett tenned. Lehet h az eszeddel nem haragudhatsz ra ezért, de ha zsigerileg bánt a dolog akkor bánt es kész, nincs mit tenni.
2016. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
70%
Es hogyha elotted lett volna 15 1-2 honapos kapcsolata az sokkal jobb lett volna? Csak mert azok a pasijai voltak, vagy mi? Az meg hogy azon gondolkodsz hogy azota mar megvaltozott-e egyenesen rohejes. Miben kene megvaltoznia? Volt egy helyes haverja, jol ereztek magukat es ennyi. Nem az utca sarkon allt es ment el napi 10 csavoval.
2016. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
84%

Az előző amúgy nagy igazságot mondd.

Lehet itt hülyézni a kérdezőt, lehet még ő is tudja, hogy ezt igazán el lehetne nézni, de ha ő ilyen beállítottságú, hogy bántja ez a tudat, akkor úgysem tud ezen változtatni, és mindig zavarni fogja.

Ezzel meg már halálra is van ítélve a kapcsolat.

2016. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
83%
Szóval az előző előtti, Alex C
2016. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!