Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, ha egy 20 éves srác "szűz"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy 20 éves srác "szűz"?

Figyelt kérdés
Én nem érzem annak, szimplán nem volt még olyan lány, akivel lett volna ilyesmi dolog. De nem tudom mit szól majd az első lány ehhez, nyilván nem gondoltam bejelenteni előre, lányok, nők mit szólnátok hozzá?

2016. ápr. 28. 11:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
Ha Te nem érzed annak akkor a fszért teszed fel a kérdést? :o Am meg pont leszarja, meg talán örül is neki, hogy legalább ettől a sráctól nem kap el semmit, ha már előtte úgy is kefélt vagy 30-al.
2016. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, ha egy szintén szűz fiúval veszíthetném el a szüzességem.
2016. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szia
2016. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem az
2016. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem nem gáz, folyékony vagy szilárd.

Saját kérdésedben benne van a válasz, más rólad alkotott véleménye semmit nem ér.

2016. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Engem kimondottan izgat és jó érzéssel tölt el,ha én lehetek az első valakinek:)

20L

2016. ápr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
19%

A legtöbben nem vallják be, de elég gáz. Legbelül zavarja a nőket, az ilyen. Volt itt már több hasonló problémájú férfi.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

2016. ápr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

#7,ne általánosíts,van,aki szerint az,van,aki szerint nem.De csak azért elhagyni a párját,mert az még szűz,a nőnek a szegénységi bizonyítványa...


Kérdező,ne foglalkozz mások véleményével.Ennyi.

2016. ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én halak vagyok és ezt nem éreztem eddig problémának
2016. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#2 merre laksz? találkozunk? :D ( csak vicceltem! ) remélem mindkettőnk megtalálja majd a megfelelő partnert


#5 akkor szuszpenzió vagyok? :D


#6 van 1-2 lány ismerősöm, aki tudja, h nem volt még szexben részem, ők is azt mondják, h ez tök értékelendő dolog, meg hogy nekik is tetszene :)



#7 hát nem tudom, prostituálthoz sosem mennék...


A többieknek köszönöm a válaszát!

2016. ápr. 28. 12:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!