Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, ha egy 20 éves srác "szűz"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy 20 éves srác "szűz"?

Figyelt kérdés
Én nem érzem annak, szimplán nem volt még olyan lány, akivel lett volna ilyesmi dolog. De nem tudom mit szól majd az első lány ehhez, nyilván nem gondoltam bejelenteni előre, lányok, nők mit szólnátok hozzá?

2016. ápr. 28. 11:05
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Magam sem tudom, azt érzem, h nem tudnék mit adni egy lánynak(családi problémák miatt érzem ezt gondom), nem is nagyon értem, h az emberek miért kedvelnek engem. De azért jó lenne már, ha lenne valaki, akihez odabújhatnék esténként, meg ő hozzám XD na am nem vagyok ilyen érzelgős, de mostanában ezt érzem
2016. máj. 1. 00:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!