Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, ha egy 20 éves srác "szűz"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy 20 éves srác "szűz"?

Figyelt kérdés
Én nem érzem annak, szimplán nem volt még olyan lány, akivel lett volna ilyesmi dolog. De nem tudom mit szól majd az első lány ehhez, nyilván nem gondoltam bejelenteni előre, lányok, nők mit szólnátok hozzá?

2016. ápr. 28. 11:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Persze még jöhetnek a válaszok! ;)
2016. ápr. 28. 12:27
 12/21 anonim ***** válasza:

Ha az életcélod, hogy mindenkit megdugj, akkor igen, gáz.

De, ha te nem érzed gáznak, ne érdekeljen más véleménye, mert ez esetben nem gáz.

2016. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Én is 20 éves vagyok és szintén szűz, engem nem zavar, mások véleménye meg nem izgat ebben az ügyben.

Persze jó lenne ha lenne szex, de csak azért h ne legyen gáz, nem fogom sietettni, de eddig nem volt megfelelő hölgy :)

2016. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 kovpet ***** válasza:

Na most ha szűz vagy, akkor miért az idézőjel?

Ha meg "szűz" vagy, akkor szerintem fejtsd ki, hogy mit értesz ez alatt, mert nem egyértelmű.

2016. ápr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Itt arra gondoltam az idézőjellel, hogy nincs szűzhártyám, ennyiről van szó csak
2016. ápr. 28. 18:19
 16/21 kovpet ***** válasza:
Értem. Mondjuk ez kiderült abból is, hogy srác vagy és nem lány :)
2016. ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem válogasd meg a közeget, ami körülvesz, illetve azt, ahonnét effajta szokásokról tájékozódsz, és akkor nem érzed magad rosszul. Értem én, hogy primitívebb emberi körökben - hát vannak szép számban, ha így végignézünk péntek este az utcán - már 12 évesen is gáz, ha nem szívsz, iszol, bszol... de ezek a figurák nem szokták megélni a 60 éves kort sem. Olyan normális lányokat keressél, vannak bőségesen, akik szintén nem tizenévesen tombolták ki magukat. Nekik nem lesz semmi fennakadnivaló ezen, mert pont hogy ezt tartják normálisnak.
2016. ápr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem tartom gáznak ezt a gondolkodásmódot, pont hogy értékelendő, hogy nem akarsz minden szembejövő lányt lefektetni...

19/L (szintén szűz)

2016. ápr. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
,,Igen"
2016. ápr. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

De miert nem volt meg 20 evesen komoly baratnod? A kerdesre adott valasz fuggvenyeben lehet, hogy "gaz" a helyzet. Mert nekem peldaul nem volt meg komoly kapcsolatom, de en nem is vagyok teljesen normalis gondolkodasu, es ez akadalyoz. :D


23L

2016. máj. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!