Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már dolgotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már dolgotok gyors tüzelő pasival?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 29. 15:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

1 óra lol milyen srác az?

Talán kifogyott neki a puttony?

2016. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Jaj az első menet nekem mindíg oda ver az 1-2 perchez. Már megtanultam, hogy erre jobb felkészíteni a lányikat, hogy ne ijedjenek meg és a második menet már normális lesz.
2016. ápr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

volt


szerencsére nem kókad le neki annyira és folytatja

amíg kell nekem is

vagy kiszállt és nyelvvel ujjal


majd kb 5-10perc és ujra hacra kész volt de akkor már rendesen bírta



áthidalás : kivertem neki vagy szopás

és utána a második körben van szex :-D

2016. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Volt. A probléma nem feltétlen a gyors tüzeléssel van, ez igazából akárkivel előfordulhat, ha épp olyan napja van, hanem az a gáz, ha az illető ezzel elintézettnek veszi a dolgot. Van keze meg szája, fejezze be úgy.
2016. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Van hogy hozzáérek és elmegy, elég lehangoló.
2016. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
43%

Kb 80-100 novel voltam. Jokepu vagyok stb. Nem kamu.

Siman van h neha 3-5 perc egy menet.. De meg sose reklamalt erte senki.. Lehet utana potolni..

Sot, legtobbszor bnom elelvez max 5 perc alatt es nekem kell ot csesztetni, h legyen mar hosszabb mert engem nem az orgazmus erdekel..

De volt akivel 1 ora alatt sosem volt szex..egyszeruen alkalmazdkodtam es allandoan orakig szeretkeztunk..

Sztem semmi gond azzal ha vki neha hamar elmegy. Bar h oszinte legyek nem is erdekelt ez soha..ha minden aprosagon megakadnek..kotel kellene 😀

2016. ápr. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt dolgom gyors tüzelő pasival, sajnos nem jártam még a Vadnyugaton. :D
2016. ápr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Persze hogy volt, nincs azzal semmi baj ha megfelelően kreatív mellé... tényleg nem az itteni válaszokból kell kiindulni mert tuti leveti az ember magát a 10. emeletről ha minden 1-2 órás 25 centis hozzászólást komolyan veszel.
2016. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Volt akivel 5 perc volt az első menet ami oké. Aztán a második is. A harmadik is. Majd a negyedik is. Az kicsit furcsa volt már, főleg, hogy a 3-4 között max 15 perc volt. Ráadásul óvszerben! Nem is értem mai napig, mert nagy Casanova, szóval tuti nem az volt a baj, hogy rég szexelt volna...Elég szűk vagyok még, lehet ez jött be neki ennyire, ezt említette. Aztán nem is találkoztunk többet, de nem emiatt.

Mással viszont az első alkalommal is bírt 20-25 percet, de abba a vastag óvszer is benne van szerintem.

2016. júl. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Volt olyan hogy az illető 2 lökés után elment. Engem egyáltalán nem zavart sőt szerintem nagyon izgató volt. Nekem azért is tetszett mert úgy éreztem jó vagyok valamennyire. Meg persze ki is volt éhezve. Sztem semmi gond ezzel.
2016. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!