Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez egy önző szexuális magatart...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy önző szexuális magatartás részemről? Ez bejön a pasiknak, vagy nem? 19l

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy volt egy olyan szexpartnerem, aki valahogy nem találta meg a szögeket, hogy nekem is igazán jó legyen a szex, és egyáltalán a közelében sem voltam az orgazmusnak, szóval kvázi "lenyomtam", és ráültem lovagló pózban, mert ott én tudom kontrollálni az aktust, és addig mozogtam rajta úgy, ahogyan nekem jól esett, míg orgazmusom nem lett. Mondjuk gyanítom, hogy neki is jó volt, mert pont, amikor nekem vége lett az orgazmusomnak, akkor el is élvezett bennem.

Ez önzőség volt? A fiúk szeretik, vagy nem szeretik, ha a lány ilyen? Általában nem kell ezt csinálnom, de, ha érzem, hogy a partner nem fogja eltalálni, akkor úgymond megdolgozom a magam öröméért...



2016. júl. 12. 13:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egészségedre!
2016. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
szeretik sőőt némelyik pont ilyen nőt szeretne valamint most más szemszögből nézve is nincs szerintem kivetnivaló abban ha valaki életre való vagy tudja hogyan oldaj meg a problémáját:)
2016. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%

Mindkettőtöknek jó volt, akkormeg?

Jobb, mintha másnap a barátnőidnek azon nyavalyognál, h te nem élvezed

2016. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
Jól tud esni néha, ha a nő szexualizál meg engem, de nem abban a tudatban, mert ne bírnám kielégíteni. Néha jó, ha átveszi a gyeplőt is kitömeti magát velem keményen. :D
2016. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Több barátnőm is volt, aki kifejezetten "követelte", hogy rendszeresen meglovagolhasson, mert csak úgy volt igazán jó orgazmusa. Részemről ez nem gond, és szerintem a legtöbb pasit ez egy cseppet sem zavarja. Volt egy csaj, aki olyan hevesen csinálta, hogy az már kellemetlen volt, no azt nem igazán szerettem, de egyébként felőlem jöhet a lovaglás, lehet rajtam "önzőzni"... :)
2016. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ebben nincs semmi különös, ez lenne a normális. Ugyanis az emberek ha van is problémájuk, nem is beszélnek róla, talán mert nem akarják a másikat megbántani (holott éppen a nem-beszéléssel fogják megbántani), így az nagyszerű, ha valaki bemutatót is tart, szavak helyett! :-)


Aki maszturbál (elég sokan, többek között én is óvodáskorom óta), nos az mind-mind önző emberek, mert nem másnak, hanem maguknak akarnak jót... :-)


Én nem is találkoztam még olyan emberrel (rajtam kívül), aki ne lett volna önző és ne csak saját magára gondolt volna... :-)

2016. júl. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
8%

Megfogtam volna az arcod, másik kezemmel a nyakad és nekiba*zlak az ágynak.

Engem senki e fog se kvázi se nem vázi lenyomni és lovagolni rajta... őrület mik vannak.

Beszélni meglehet beszélni, de ilyeneket nem tűrök meg.

Szép szóval meglehet oldani mindent...

2016. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

7-es szép példája annak, hogy ízlések és pofonok különbözőek.

Ha a partnerednek tetszett és élvezte, akkor mi még a kérdés? :D

2016. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, olyan pasi is van, aki az orálist is szívesen adja úgy, hogy az arcára ülsz rá, és meglovagolva szájon "erőszakolod".
2016. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
ezt így kell csinálni :)
2016. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!