Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Bejön, ha egy lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bejön, ha egy lánynak nagyon fehér a bőre?

Figyelt kérdés
Sötétben én szinte világítok. Emellett közép barna hajam van és kék szemem. Mindenki baszogat, hogy jaj menjél szoláriumba, nem értik meg, hogy nekem így tetszik. Utálom a barna bőrt.

2016. júl. 8. 11:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

nekem is fehér :D szerintem jól néz ki a fehér bőr...a szoláriumostól meg feláll...a hátamon a szőr :D nem tetszik...


23F

2016. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nekem bejön.
2016. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
50%
White pride!
2016. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Kaptam egy pár levelet, hogy küldjek képet... Nem küldök de így nézek ki kb.

[link]

alkatra is, színre is.

Bár most a nyár miatt kicsit barnább vagyok, mert rohadt könnyen lebarnulok.

2016. júl. 8. 11:29
 5/27 A kérdező kommentje:
Na jó azért ennyire nem vagyok vékony, nincs kint a bordám ennyire
2016. júl. 8. 11:30
 6/27 anonim ***** válasza:
Sokkal szebb. Szerintem ez inkább szexi, mint a szolis bőr. De szexepil tengernyi van, a bronzos bőrtől, a tejfehér skandináv bőrig. Lesz aki megőrül érted. ;)
2016. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
vannak fehér bőrök amik szépek. És vannak azok amik nagyon egészségtelennek néznek ki, mintha több havi betegség miatt csont fehér lennél. Azok nem szépek
2016. júl. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, exem is nagyon fehér bőrű volt, nyáron nem is tudott napra menni, mert rögtön égett.
2016. júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Hófehérke te vagy az?
2016. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, sőt idegesít a dolog, hétvégén mindenkinek van egy annyi ideje hogy pár órát napozzon, nem kell korom fekete lenni, de egy szépen lebarnult barna bornel szebb nincsen. Én egessz nap a napon dolgozók, délben vagyok egy órát az árnyékban, viszont én kell vigyazzak, hogy ne legyek nagyon barna, vannak napolajok amikkel kenem a boromet.
2016. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!