Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez egy önző szexuális magatart...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy önző szexuális magatartás részemről? Ez bejön a pasiknak, vagy nem? 19l

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy volt egy olyan szexpartnerem, aki valahogy nem találta meg a szögeket, hogy nekem is igazán jó legyen a szex, és egyáltalán a közelében sem voltam az orgazmusnak, szóval kvázi "lenyomtam", és ráültem lovagló pózban, mert ott én tudom kontrollálni az aktust, és addig mozogtam rajta úgy, ahogyan nekem jól esett, míg orgazmusom nem lett. Mondjuk gyanítom, hogy neki is jó volt, mert pont, amikor nekem vége lett az orgazmusomnak, akkor el is élvezett bennem.

Ez önzőség volt? A fiúk szeretik, vagy nem szeretik, ha a lány ilyen? Általában nem kell ezt csinálnom, de, ha érzem, hogy a partner nem fogja eltalálni, akkor úgymond megdolgozom a magam öröméért...



2016. júl. 12. 13:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Eddig szinte csak olyan nővel találkoztam, aki fekszik az ágyban és néz, mint Rozi a moziban. Aztán meg csodálkozik, hogy még csak a közelében sem volt az orgazmusnak. Nyugodtan csináld, nem sértődik meg senki, és még azt sem lehet majd rád mondani, hogy olyan vagy mint egy fadarab. 34/F
2016. júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

jol tetted

nekem tettszene az ijen

cserébe ugy kinyalnálak

36F

2016. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

En eddig csak a fordítottját tapasztaltam:

Sok lany megszokja hogy otthon magának kell "kilovagolnia" az orgazmust. Aztán mikor rendesen lenyomják es megb*sszák őket, sosem akarnak ujra lovagolni, legfeljebb csak a változatosság kedvéért.

2016. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Akit szeretek, azzal mindegy.
2016. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Jól csináltad! Csak az a baj, hogy nem velem! f.
2016. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem önzöség es inkább így csináld mint hogy elmenjen a kedved tőle mert nem élvezed!

Amúgy meg a lovagló póz az egyik legjobb ...

2016. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
7/16 véleményén kívül jó válaszokat kaptál ! Egyébként ezt a pózt én is nagyon szeretem !
2016. júl. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 PearlDiver ***** válasza:

Jól tetted, igen bejön, és értékelem benned hogy a lelkiismereted is működik :) Ha az exem csinált volna hasonlókat, talán még ma is együtt lennénk...

Ha csak nem ismer téged valaki 100%-ban, jól jönnek az ilyen akciók, hogy ne találgatásra kelljen alapozni.

26F

2016. júl. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!