Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek olyan lányok, akiket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan lányok, akiket szexuálisan beindít a dominancia? Ha igen, mit élveztek benne?

Figyelt kérdés
Dominancia, vagyis a férfiakon való felülkerekedés, uralkodás gondolata, akár a szexben, akár más téren. Mit élveztek benne?

2016. aug. 23. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel. Mindig azt szerettem jobban ha a pasi dominál felettem durván. 18/L
2016. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Én a fordítottjára gondoltam, amikor a nő dominál.

De te is leírhatod, mit élvezel a fordított helyzetben...

2016. aug. 23. 20:58
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Itt nem kell feltétlen ezt a (bdsm)-idiótaságot belemagyarázni!

A szimpla dominencia szabadságot ad a szeretkezés során-ez koránt sem azt jelenti, hogy megalázod a partnered! -sőt... De ha egy nő irányít egy odaadó férfit-azzal a férfi nagyon jól jár mert a "hatalom felruházásával" teljesen felszabadul, kiteljesedik egy nő.

Nem sok erre érdemes és szexuálisan intelligens és alkalmas férfi (FÉRFI) van aki értékeli ezt az érzelmekkel teli játékot"...

2016. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sokféleképp lehet játszani, értelmezni, nem akarok befolyásolni senkit. :)
2016. aug. 23. 21:03
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A domináns félnek kell egy nagy adag intelligencia, nem árt ha tud normálisan bánni a hatalommal,képzeljétek el ha egy buta arrogáns kövér nő ver,aláz?!

Manapság sok magányos,kövér nő kitalálja hogy Ő domina,csak hogy találjon egy jótestü férfit!

Lásd smpixie

2016. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#5-viszont teljesen egyet kell értsek...
2016. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Már csak azért is kell, mert egy buta nőre nehéz felnézni. Ha csak parancsolgatni tud, az nem igazi dominancia. Nézhet ki jól, ha hiányoznak a tiszteletet parancsoló jellemvonások. Akkor inkább csak egy elkényeztetett nő hatását kelti bennem, nem egy domináns nőét, akinek önkéntelenül is szót fogadsz.
2016. aug. 23. 21:22
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
Engem vonz es szerintem a lanyok nagy reszet szinten. Erre pedig egeszen egyszeru a magyarazat. A lanyok (altalaban!) ugye szeretik azt erezni, hogy a baratjuk megovja oket, szeretik a magassagukat, nagy kezuket mivel ez mind valahogy a biztonsagot erezteti, azt, hogy a baratjuk erosebb. SZERINTEM emiatt van az is, hogy a szexben szeretik ha a fiu a dominans, illetve ha o vezet.
2016. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

En egy buta dagad domina vagyok ...


Ja magsem :-D


Amugy itt inkabb az a kerdes h az adott parnal ez mukodik e ...

En aktiv es dominans vagyok a szexben, de sok pasi van aki ezt nem dijjazza, mas meg csak neha, van aki meg keptelen dominans lenni igy nekem kell

Szal ezt mindig kontextusba nezd


Alapveroen en switch vagyok ...

De a Dominas oldalamat konyebben ki tudom elni mert sok a sub pasi, de nem mindegyiknek a vagyai olyan ami nekem is bejon

Pl a labfetissel ki lehet kergetni a vilagbol :-D

Ellenben szivesen alazok verbalisan es imadok kotozni

A veres utes fura mert nem azt elvezem benne h utok hanem azt h latom h elvezi amit kap

Maga az iranyitas es a hatalom erzete az ami a legjobban bejon ha a ferfi/no alamrendelodik

Ha erzem h minden kivansagom/keresem parancs neki

Nem vagyok szadista inkabb Dom(ina) :-)

Vagyis nekem sub kell es nem mazo

2016. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Sotet angyal


Kihagytal egy masik fontos dolgot

A fantaziat !

:-D

2016. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!