Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális ez így,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez így, vagy meg kéne csináltatnom?

Figyelt kérdés

Szóval 22 éves vagyok,és van egy olyan adottságom hogy a fitymám picit másabb mint az átlag. Lankadt állapotban tökéletesen le lehet húzni a bőrt, míg mereven nem. Ha mereven próbálom picit fáj, kényelmetlen... Ha lankadt állapotban felizgatom magam és akkor feszül a bőr, és az kellemetlen.

Ahogy utána nézegettem ez lehet attól is hogy rövid a fityma fékem vagy mi. Még nem sok tapasztalatom van szex terén,nem is nagyon merek emiatt durvulni,de félek hogy egyszer baj lesz. Nem tudom hogy ez mennyire gyakori, hány pasinak ilyen még a farka. Érdemes ezt műtetni vagy ne bántsam? Lehet ezzel normális nemi életet élni?



2016. szept. 28. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Irány az urológus. Ez nem játék.


22/F

2016. szept. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy fitymaszűkületed van, ez szexnél nem egy kellemes dolog mert kevésbé élvezed mintha nem lenne így, és talán könnyebben is elszakadhat a fitymaféked úgyhogy érdemes kezeltetni igen. Remélem segített a válaszom.
2016. szept. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem inkább fitymaszűköleted van, és a körűlmetélés fog segiteni. tényleg menj el egy urológushoz. van amikor nincs szükség műtétre, elég egy krém, használata is.
2016. szept. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne ha csak egy krém lenne a megoldás ... Rettegek az orvostól.
2016. szept. 28. 23:28
 5/11 anonim ***** válasza:

Pedig ezt nem kenegetni kell, hanem elmenni vele dokihoz.

Utána jobb lesz a közérzeted és szex is.

2016. szept. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Halihó, nekem ugyanez a helyzet, igazából nem tudom mit feszül be mindenki hogy húde nem játék meg blabla, én voltam urulógusnál, általában 2-3 havonta megyek mivel eléggé aktív szexuális életet élek és mindig mással, természetesen már mondtam neki ezt a problémát meg is nézte azt mondta nincs ezzel gond, engem pedig még soha nem zavart, habár nem akad meg teljesen és akkor is csak a makk alatt egy kicsivel
2016. szept. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam,hogy ezt így hívják. A páromé is ilyen.:) Mivel az ő testén kísérleteztem ki mindent így nekem teljesen természetes,hogy a bőrt csak a makkon húzogatom leginkább és nem tolom teljesen le,mert az neki fáj. Igazából, ha kézzel csinálom, akkor figyelek rá. Szexnél meg ez abszolút nekünk nem okozott gondot.:) Neki a nedves nunimban semmi sem kellemetlen.:) Azt hittem minden férfinak ilyen.
2016. szept. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezzel azonnal orvos, a kenegetés semmit nem ér. Utolsó a te párodnak is ezt kéne tennie, mert ez nem egy egészséges állapot, attól függetlenül, hogy működik.
2016. szept. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan menj urológushoz! Akár nagyobb problémád is lehet belőle.
2016. szept. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Doki mindenképpen... Nekem is volt. Egy kis gyors műtét, max 1 óra mindennel. Nem kell feltétlenül az egész fitymát leszedni, lehet részleges is. Ezt a doki majd mondja, hogy milyet javasol. Nekem egy éjszaka bentlét volt, másnap mehettem haza. pár napig kötözni, majd varratszedés. 1 hónapon belül kb 100% csak szokni kell :) Semmi para ;)
2016. szept. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!