Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális ez így,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez így, vagy meg kéne csináltatnom?

Figyelt kérdés

Szóval 22 éves vagyok,és van egy olyan adottságom hogy a fitymám picit másabb mint az átlag. Lankadt állapotban tökéletesen le lehet húzni a bőrt, míg mereven nem. Ha mereven próbálom picit fáj, kényelmetlen... Ha lankadt állapotban felizgatom magam és akkor feszül a bőr, és az kellemetlen.

Ahogy utána nézegettem ez lehet attól is hogy rövid a fityma fékem vagy mi. Még nem sok tapasztalatom van szex terén,nem is nagyon merek emiatt durvulni,de félek hogy egyszer baj lesz. Nem tudom hogy ez mennyire gyakori, hány pasinak ilyen még a farka. Érdemes ezt műtetni vagy ne bántsam? Lehet ezzel normális nemi életet élni?



2016. szept. 28. 22:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az én pasimnak is rövid a fitymaféke. 1-2hónapig szokta mondogatni, hogy óvatosan húzzam le, mert fáj neki. Ez a kiképzéstől elmúlt... :D
2017. jan. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!