Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire számít önző...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire számít önző magatartásnak a részemről nőként?

Figyelt kérdés

Szóval, általános történés... Filmet néztünk a pasimmal, elkezdte tapogatni a mellemet, persze beindultunk mind a ketten. Na, igen. De nekem éppen második nap volt a menstruációmban, és a barátom vériszonyos. (Nem kérek soft tamponos kommenteket, tudom mi az, nem szeretem.) Rátette a kezemet a farkára, és persze várta a kényeztetést, én pedig azt mondtam, hogy ne haragudj, de te nem kényeztetsz ilyenkor semennyire, és így nekem nincs kedvem ehhez, mert ettől nekem csak rosszabb, hiszen jobban beindulok, és én nem leszek kényeztetve.

Kicsit megsértődött. Szerintem ez így nem volt bunkóság, mert így mondtam neki. Igaz, önzőség, de ilyen szempontból ő is pont annyira önző, mint én.

Kíváncsi vagyok mások véleményére. Ez valóban hatalmas bunkóság egy nő részéről szerintetek is?



2016. okt. 27. 16:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Velem ráfaragnál én kielégítenélek ilyenkor is nem vagyok "vériszonyos" :D
2016. okt. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyaltalan nem volt az:)
2016. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már kérdezted :D Amúgy jogos volt...
2016. okt. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem. :) Ha van még ilyen kérdés, akkor nem az enyém.
2016. okt. 27. 16:06
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ha te kényeztetted és Ő nem viszonozza mert épp megvan neked az is ugyanolyan őnzőség.
2016. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%

Ha épp menstruálok még szép hogy a párom még kielégítem, attól hogy nem kapok viszonzást, ahányszor csak akarja, vagy én megkívánom őt. Szerintem bunkóság volt, de ez csak az én véleményem :)

20/L

2016. okt. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%

HA már régebb óta együtt vagytok, akkor igen, önzőség volt. Ez a menzesz dolog olyan, h aki nem akar ilyenkor szexelni, nem fog, de te még ettől őt simán kielégíthetnéd, hiszen a szeretet/szerelem arról is szól, hogy a másiknak örömet okozzunk.

Persze, ha ez egy friss kapcsolat, akkor érthető, de én pl egy hosszabb kapcsolatban simán megteszem neki, még ha nekem nem is lesz kielégülésem, hiszen örülök annak, ha neki jó.

2016. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 icu75 ***** válasza:
84%
Nézd,én simán kielégítem a páromat,ilyenkor(ő is "vériszonyos") az ok pedig a következő,amikor szeretkezünk,ő nagyon önzetlen,figyel rá hogy többszörösen orgazmushoz juttasson,míg ő 1-2x "megy el" még egy "maratonibb" együttlétkor is. Én is nagyon felizgulok tőle,hogy csinálom neki,de majd lenyugszom,ennyi.
2016. okt. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
A csiklódat nyugodt szívvel kényeztethetné így is, lefürdesz, felteszel egy tampont és ennyi, a pasid egy csöpp vért nem fog látni.:)
2016. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

Basszus, nem az lenne a lényege, h akkor is boldoggá tegyük önzetlenül a szerelmünket, mikor nem kaphatunk viszonzást?

Olyan nehéz lenne kézzel, v szájjal kielégíteni ilyenkor?

H meg beindúlsz, téged is ki lehet elégíteni, akár bugyin át is.

2016. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!