Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ilyen nehéz elfogadnia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz elfogadnia anyukámnak, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

28 évesen outoltam neki, amikor úgy éreztem, hogy jól alakulnak a dolgok egy sráccal.


Anyukám alapból egy művelt, több diplomás, magát liberálisnak tekintő valaki. Sejtette, hogy meleg vagyok, de reménykedett benne, hogy nem vagyok az, csak kelésőn érő.


Úgy érzem, megértette, mikor közöltem, hogy a fiúkat szeretem, de szerintem nem teljesen dolgozta fel. Amikor mégsem úgy alakult a sráccal ahogy terveztem, kb megkönnyebbült, és bíztatott arra, hogy próbáljam meg lányokkal is.


Más városban dolgozom, és tudják, hogy van egy lány, akivek találkozom. Anyum heti szinten megkérdezi mi újság van azzal a lánnyal, remélve hátha majd elmúlik a fiúk iránti érzelem, és egyszer mégis csak lánnyal megyek haza...


Apukámnak nem merek egyelőre outolni. Pár barátom tudja csak.



2023. febr. 25. 16:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Bonyolultak az ember érzelmei. A szülő nem úgy akarja a gyereke boldogságát, hogy az az ő saját boldogságát fékezze, csökkentse azzal, hogy nem lesznek unokái, tehát nem szerethet majd megint kisgyereket.
2023. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

#6-os... Hagyjátok már ezt az unokázós f@szságot. Számtalan hetero férfi és nő van a világon, akik nem akarnak gyereket.

Én biszex vagyok, 23 éves. Világéletemben a hideg kirázott, ha gyerek jött a közelembe. Egyszerűen nem bírom elviselni őket. A szüleim is állandóan ezzel b@sztatnak, hogy unoka mikor lesz már. Ők sem bírják megérteni, hogy nem akarok gyereket.

Nem hiszem el, hogy a világ még mindig itt tart, hogy kell a gyerek. Kell a francnak. Csináljon az, akinek van hozzá türelme, ideje, pénze és vágya.

2023. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

17:39 es.

Ez annyira fura világkép, főleg hogy egy csomó hetero pár nem akar vagy nem tud gyereket összehozni. Nem a nagyszülőknek szülöd a gyereket. Ha ennyire fontos hogy menjen tovább a “vérvonal” akkor csinálj 5-6 gyereket abból biztos lesz egy tucat unoka.


Kérdező ez egy nehéz dolog, nekünk éveink vannak arra hogy elfogadjuk magunkat, ugyan úgy a szülőnek is idő kell. Szerintem ha boldognak lát anyukád téged egy másik férfival akkor könnyebben meg fogja tudni ezt emészteni

2023. febr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%
Az kell bakker. Nyomjátok a túlnépesedés dumát, aztán a libsi propaganda szépen eléri a hatását, néhány generácion belül kihal az egész ország mert senki sem akar gyereket. Gratulálok!
2023. febr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

"Szerinted mégis miért volna olyan néz elfogadnia? Talán azért mert kihal a család egyik ága neked, egy evolúciós zsákutcának hála."


Csak hogy polkorrekt módon reagáljak erre: bátyám heteró és van barátnője, ugyanakkor mégsem terveznek gyereket. Legalábbis Magyarországra biztosan nem. El kellene fogadni, hogy nem mindenki ek az az elsődleges szempont, hogy gyereket nemzzen, csak hogy a szülők meg legyenek vele elégedve.

2023. febr. 26. 09:17
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
El kell fogadni, persze, hogy a fenenagy demokráciában és liberalizmusban sikerül kiírtani a kontinenst ezzel a felfogással néhány generáció alatt.
2023. febr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Utolsó: aha, szóval miattunk hal ki a kontinens népessége. Kérlek mesélj még erről. 😄
2023. febr. 26. 11:14
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
Emiatt a felfogás miatt. Hogy minek gyerek heteró pároknak is, ha “nem érzik úgy”, meg nem gond, ha a melegeknek nincs gyerekük (hogyan is lenne). Ez folyik a csapból is.
2023. febr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
#18... Mert az biztosan jobb, mikor a gyereket nem akaró párok a társadalmi nyomás hatására mégis bevállalnak egyet vagy akár többet, aztán az ilyenekből lesz a sok boldogtalan család, nevelés nélküli és elhanyagolt gyerek. Én tudom magamról, hogy rohadtul nem tudnék, meg nem is akarnék felnevelni egy gyereket. Egyszerűen taszít még a gondolata is. De a hozzád hasonló sok "nemzethy keresztény ősmagyar" ezt nem tudja felfogni, mert nektek az számít, hogy hulljon ki a sok gyerek a lyukból, aztán dől a CSOK meg az adómentesség. Utána meg sz@rtok a gyerekeitekre.
2023. febr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Háttér Segítő ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nehéz helyzetben lehetsz, de nem vagy egyedül. Ha családodban hátrányos megkülönböztetés érne, nem tudod, hogyan beszélj velük a szexuális irányultságodról, akkor keresd bizalommal a Háttér Társaság Információs és Lelkisegély Szolgálatát, minden nap 18-23 óra között.


További információt és elérhetőségeket az alábbi oldalon találsz:

[link]

2023. febr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!