Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ilyen nehéz elfogadnia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz elfogadnia anyukámnak, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

28 évesen outoltam neki, amikor úgy éreztem, hogy jól alakulnak a dolgok egy sráccal.


Anyukám alapból egy művelt, több diplomás, magát liberálisnak tekintő valaki. Sejtette, hogy meleg vagyok, de reménykedett benne, hogy nem vagyok az, csak kelésőn érő.


Úgy érzem, megértette, mikor közöltem, hogy a fiúkat szeretem, de szerintem nem teljesen dolgozta fel. Amikor mégsem úgy alakult a sráccal ahogy terveztem, kb megkönnyebbült, és bíztatott arra, hogy próbáljam meg lányokkal is.


Más városban dolgozom, és tudják, hogy van egy lány, akivek találkozom. Anyum heti szinten megkérdezi mi újság van azzal a lánnyal, remélve hátha majd elmúlik a fiúk iránti érzelem, és egyszer mégis csak lánnyal megyek haza...


Apukámnak nem merek egyelőre outolni. Pár barátom tudja csak.



2023. febr. 25. 16:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%

“Én tudom magamról, hogy rohadtul nem tudnék, meg nem is akarnék felnevelni egy gyereket. Egyszerűen taszít még a gondolata is. ”

Hát igen, az evolúcióban az ilyen számít selejtnej, aki nem képes felnőni hogy pl egy gyereket felneveljen. A gond az, hogy egyre több ilyen van és lesz.

2023. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
22) ettől most jobban érzed magad, hogy egy anonim oldalon random embereknek megmondhatod, higyan éljék az életüket? Nézz magadba mélyen! Mit akarsz ezzel kompenzálni?
2023. febr. 26. 15:05
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire féltek a kihalástól akkor remélem már jön az 5-6. gyerek.

Alapból nehéz gyereket vállalni, amikor az emberek többsége nettó 300 ezreket keresnek. BPn egy lakás meg lassan 200 ezer. És akkor abban pont 2-en elfértek, ha már kell egy plusz szoba gyerekre akkor máris 250.

Kinek van pénze arra hogy 60 millákért vegyen egy 2+ szobás lakást ami gyerekkompatibilis?

Ha bérelsz akkor hányan akarják kiadni neked gyerekesként azt a lakást?

Ki vigyáz a gyerekre a nyári szünetben?

Ki marad otthon ha beteg az a gyerek?

Lassan tanár sincsen az iskolákban, kinek van arra alkalmanként 5+ ezer forintja különórákra?


Már egy gyereknél feljön ez a kérdés, nemhogy 2-3 nál.


Nem a "libsi" ideológiával van a gond, hanem azzal hogy a nagy "keresztény ország" nem támogatja a családokat.


És ezek után felrója valakinek a gyerekeket a melegeknek amikor a legtöbb család sem tud gyereket felnevelni.

2023. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%

24es

Állandóan a pénzen megy a pörgés. Mintha elődeink luxusban éltek volna, és pénzben fürödtek volna.

2023. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

#25

Akkor remélem potyognak a gyerekek nálad évente, hiszen 150 éve egy nő 10 gyereket is szülhetett.


Szerintem pedig fontosabb az hogy az ember boldog életet éljen minthogy gyerekeket csináljon a semmire :)

2023. febr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Imádom, mikor egyesek a gyerekek számában mérik a boldogságot, és abban a hamis tudatban élnek, hogy majd a gyerek megoldja a toxikus kapcsolatukat. Milyen jó, hogy nincs ilyen problémám. :)
2023. febr. 28. 23:46
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Én hetero nő vagyok, 30-as korosztály. Nincs gyerekem, és tervezetten nincs. És nagyon boldog életem van így is. 🙂

Szerintem mindenkinek úgy kellene élnie az életét ahogy az neki jól esik, nem mások elvárásai, nézetei szerint.

2023. márc. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 -remete- ***** válasza:
Srácok, megfelelésinkénxszer. Társadalmi nyomás. Kinezése a másikat. Általánosítás. Minden szülő önmagát hiszi a gyereke jövőjében ezért az az ragaszkodás önvád megfelelni vágyás. De nem édesanyádnak kell megfelelj. Ez nem az ő álma. Ezért nehéz neki. Ez az oka annak, hogy neked még nehezebb a dolgod.
2023. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy az ide kommentelő szélsőjobboldali csürhének mi jár a fejében amikor selejtez másokat, meg, hogy egyáltalán mi céljuk van vele.

Én azt értem, hogy ti mindenkinek ki akarjátok jelölni az életutat amit uniformálisan a népesség 100%-ának követnie kellene szerintetek (házasság és minimum 3 gyerek) és aki nem így tesz az nem kívánatos, sőt egyenesen veszélyes elem, mert nem, hogy ő maga nem követi ezt, de másokat is erre befolyásol. Emiatt akár fizikailag is megsemmisítenétek őket mint ahogy a hitleri Németország is tette jó pár kisebbséggel.

Viszont ti meg azt értsétek meg, hogy ezzel a nézettel nem jutottok sehova, nem éritek el a kívánt célt vele, sőt egyenesen kontraproduktív.

Az emberek többsége (legyen akár meleg akár hetero) nem vevő a Budaházy Edda-féle bűntudatkeltésre. Elég megnézni milyen "népszerű" lett Eddácska azzal a videójával. Pont, hogy az ilyen nézet, hogy aki nem hoz világra még egy magyart az "büdös libsi" öli ki sokakban a patriotizmust és a hazaszeretetet.

Az ország nem a pár % meleg miatt fog kihalni hanem azért mert a fiatalok nem akarnak egy szélsőjobboldali kormány országlása alatt élni, amit ti választotok meg nekünk, ahol nyomatják a "szülj ezerrel" dumát de közben építik le az oktatást, tönkreteszik az emberek jövőjét, nyomatják a propagandát ezerrel mindenhol. Nagy gyermek- és életvédőnek nevezitek magatokat, de csak addig fontos a gyermek nektek míg meg nem születik, utána akár utcára is kerülhet, legalább "létrejött még egy magyar". Szívhang törvény, CSOK, ezek fontosak, de a normális oktatás az nem.

#6, #8, #14, #16, #18 #21-es válaszolók, hányingerek és képmutatóak vagytok mind. 🤮🤮 A nemzet rombolója ti vagytok, nem a "libernyákok". Miattatok ilyen pocsék a közhangulat az országban. Miattatok akar sok fiatal külföldre elhúzni. És miattatok is fog az ország demográfiai adatai még jobban a mélybe zuhanni. 🫵


Ja és még valami: amíg azon a véleményen vagytok, hogy egy azonos nemű pár nem alkalmas egy gyerek felnevelésére, sőt egyenesen káros rájuk nézve, addig SEMMI jogotok a népességfogyást és a szaporodás hiányát a szexuális kisebbségeknek felróni. Vagy engeditek a házasságot és a gyereknevelést a meleg párok számára vagy pedig hallgattok azzal kapcsolatban mikor egy meleg nem vállal gyereket. Ugyanis ez utóbbi is (részben) miattatok van, persze, hogy nem fog egy azonos nemű pár örökbe fogadni gyereket itthon ha nem engedik meg neki, sőt a közvéleményt is a szivárvány családok ellen hangolják. Mégis mit képzeltetek, hogy ha nem fogadhatnak örökbe a melegek, akkor majd rohanni fognak hetero életet élni? 🤣

2023. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
29) 10/10-es a komment. Kár, hogy az idekommentelő IQ fighter szélső jobboldaliak nagy része olvasni sem tud, magyarul nem jön át nekik az üzenet. 😂
2023. júl. 29. 09:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!