Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mikor fogja elfogadni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogja elfogadni hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Fél éve vallottam be anyámnak hogy meleg vagyok, és azóta sem lett jobb a helyzet. Van amikor alig akar beszélni velem, és akkor is csak azt mondja hogy jobb lenne ezt abbahagyni és "normális" életet élni. Augusztus óta albérletben lakom, tehát nem mindennap találkozunk. Elváltak a szüleim apával nem tartom a kapcsolatot.

22F



2023. márc. 8. 21:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem soha. Inkább gyógyulj ki ebből.
2023. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján tényleg úgy tűnik h nem nagyon fogja elfogadni.
2023. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Mindenkinek más és más hogy mennyi idő alatt dolgozza fel. Az biztos hogy neki több idöre van szüksége. De hogy mennyire azt senki sem tudhatja. Ne eröltesd a dolgot neki, tégy úgy mintha semmi sem váltpzott volna, legalábbis a részedröl. Látnia kell hogy te ugyan az az ember vagy mint azelőtt hogy elmondtad és ez az egész csak egy kis részlet amit eddig nem tudott rólad.

Persze lehet hogy ez sem fog segiteni a dolgon, nem ismerem az anyukád, de mást nem tehetsz. Az idő majd eldönti hogy elfogadja e vagy sem.

2023. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

Te ismered anyukádat hogy mennyire korlátolt, begyöpösödött. Ha nagyon, lehet hogy sose fogadja el, vagy fogja fel hogy ez nem választás kérdése.


Mondjuk én meg az olyan szülőt nem étrem, aki elvárja hogy a gyereke hazugságban, boldogtalanul éljen, mert jajmitszónakmások...

2023. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
44%
4es. Nem mindenki olyan tájékozott sajnos hogy tudja ez nem a világ vége. Az ember meg eredendöen fél az ismeretlentől. Aztán erre rá jön még az elöitélet meg a társadalmi nyomás. Van aki ezeken túl tud lépni és van aki nem. Senki sem tökéletes. Sajnos nekünk is el kell fogadnunk hogy nem mindenki képes elfogadni azt hogy léteznek melegek. Ez nem mostani probélma, évszázadok óta ez megy. Egyszer jobba megitélésünk egyszer meg nem. Én emiatt nem hiszek abban hogy most majd azzal hogy minden szivárványos lesz majd eljön a mi időnk, mindenkit nem lehet meggyőzni.
2023. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Az lemaradt, hogy amúgy igen. Alapvető az volna a helyes ha a szülő olyannak fogadná el a gyerekét amilyen, és mással nem foglalkozna. Csak hát az ember az ember, azt meg tudjunk hogy távol állunk a tökéletestől.
2023. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%
Valószínűleg több idő kell az elfogadáshoz. De ne említsd többet előtte, élj úgy, ahogy tetszik és ahogy jól esik, majd az idő megoldja a problémádat.
2023. márc. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Jaj az ilyen minek vállal gyereket
2023. márc. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Van olyan, aki idővel megbékél, de mi például több mint 10 éve nem beszéltünk a "szüleimmel".. az elején nagyon fájt, aztán ezt az érzést átvette a harag, ennyi idő elteltével pedig teljesen érzéketlen vagyok a témával szemben. Számomra meghaltak.

A párom szülei azonban feltétel nélkül szeretnek és szüleim helyett szüleim.

2023. márc. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 -remete- ***** válasza:
100%
Szerintem először azt fogadd el, hogy attól, hogy édesanyád felnevelt nem tartozol neki. Az ő állmai nem a te álmaid. Ha ezt eltudod fogadni akkor felszabadulsz a megfelelés alól. Ha édesanyád keresni fog legyél nyitott és beszéljétek meg. Minden évben kintvagyok a prideon a támogató szülökkel. Rengeteg szomorú megbocsajtásra váró ember kér és kap ölelést és hallgató fület.
2023. márc. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!