Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mikor fogja elfogadni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogja elfogadni hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Fél éve vallottam be anyámnak hogy meleg vagyok, és azóta sem lett jobb a helyzet. Van amikor alig akar beszélni velem, és akkor is csak azt mondja hogy jobb lenne ezt abbahagyni és "normális" életet élni. Augusztus óta albérletben lakom, tehát nem mindennap találkozunk. Elváltak a szüleim apával nem tartom a kapcsolatot.

22F



2023. márc. 8. 21:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
#9: mindezt azért, mert képtelen vagy kigyógyulni belőle. Keress fel egy szakembert.
2023. márc. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

#11: Én mindig is meleg voltam, csak 20 évig nem tudtak róla.. addig elvileg szerettek. Ha az előbújásom számukra deal breaker, akkor csesszék meg! Más a börtönben ülő, bűnöző gyerekét is ugyanúgy feltétlenül szereti, miközben én nem csináltam/csinálok semmi rosszat. Egyszerűen boldog vagyok a párommal, a barátaimmal, a munkámmal, az életemmel úgy, ahogy vagyok. Miért változtatnék bármin?

Keress fel Te szakembert! Talán megmagyarázza, hogy miért itt, egy melegeknek szóló kérdésnél osztogatsz kéretlen tanácsokat. :)

2023. márc. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%
#11 Itt egyedül neked kell szakember. A homofóbia betegség, a homoszexualitás nem, így a kigyógyulás te rád vár. 😉 Sok sikert hozzá!
2023. márc. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez utóbbira-hogy a homofóbia betegség, már létezik kutatási eredmény: Meglepi: a melegek nem betegek, ellenben a homofóbok patologikus személyiségjegyeket mutatnak.
2023. márc. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
98%

Én nem beszéltem neki utána róla, csak mikor kérdezett.

Több év telt el mikor sírva fogadott, nők lapjában volt egy több oldalas cikk, részletes hogy ezért nem hibás senki...

Akkor változott meg, fogadott el 100%ig.

2023. márc. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78%
Az ugye megvan, hogy a homofóbok nagy része látens meleg?!
2023. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szokták állítani, de szerintem nem. Simán csak tajtparasztok.
2023. márc. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Találkoztam pár homofóbbal már életemben. Azok voltak a legdöbbenetesebb történések, amikor részegen akartak is volna valamit. Majd elküldték a qrva anyámba, mert én nem akarok tőle semmit sem.
2023. márc. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
76%
"Csak itt élem ki a frusztráltságomat, mert néha a fasz kivan" Ja, ez is egybevág a tanulmánnyal: ami azt bizonyítja hogy a homofóbok betegek: értetlen, gyerekes megküzdési stratégia. Szánalmas mikor valaki elkezd másokat cseszegetni, terrorizálni, mert neki éppen "szar napja volt" . Az összes asszonyverő, gyerekbántalamzó ugyanez a kategória. Ott nem meri kinyitni a száját ahol konfliktus van, hanem vagy a neten arcoskodik, vagy olyanokkal akik védtelenek mit a gyerekek.
2023. márc. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Háttér Segítő ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nagyon nehéz helyzetben lehetsz, sajnálom. Próbálj meg édesanyáddal nyíltan beszélni a szexuális irányultságodról, illetve az LMBTQIA+ közösségről, a saját élményeidről. Idővel megnyílik ő is, és könnyebb lesz számára az elfogadás. Ha nem tudod, hogy hogyan beszélhetnél vele erről a témáról, akkor keresd bizalommal a Háttér Társaság Információs és Lelkisegély Szolgálatát, mely minden nap 18-23 óráig érhető el, anonim módon.


Elérhetőségeket és további információt az alábbi oldalon találsz:

[link]

2023. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!