Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mikor fogja elfogadni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogja elfogadni hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Fél éve vallottam be anyámnak hogy meleg vagyok, és azóta sem lett jobb a helyzet. Van amikor alig akar beszélni velem, és akkor is csak azt mondja hogy jobb lenne ezt abbahagyni és "normális" életet élni. Augusztus óta albérletben lakom, tehát nem mindennap találkozunk. Elváltak a szüleim apával nem tartom a kapcsolatot.

22F



2023. márc. 8. 21:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Hagyj neki időt. Gondolom ettől meg a válás miatt is erősen felborult az elképzelése a világról és ezt nehezen dolgozza fel pláne ha most magára maradt a gondolataival. Én viszont gratulálok neked hogy felvállaltad magad és a korodhoz képes ezt bevállaltad. Legyél erős és tarts ki. Ezek nem könnyű dolgok de túl lehet élni. Koncentrálj magadra most főleg. Időnként keresd fel hogy érezze hogy gondolsz rá. Hátha megnyílik.

Amúgy meg mi a normális élet? Minden családban csúszik valahol a kuplung. A társadalmi elvárásoknak meg nehéz megfelelni de ki akar?

2023. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!