Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez csak egy hirtelen fellangol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak egy hirtelen fellangolas ?? Adjatok tanacsokat

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiu, eddig haromszor talalkoztunk, de nem birom kiverni a fejembol, minden nap tobbszor eszembe jut, a problema az hogy parkapcsolatban elek mar 7 eve, tehat ez igy nagyon rossz, es gaz dolog, es szeretem a paromat, ezert sem ertem, hogy most mi ez az erzes nalam, az hogy haromszor talalkoztunk azt nem randi cellal, hanem barati tarsasagba, o tudja rolam, hogy biszex vagyok, es jol el is beszelgetunk, megegyezik az izlesunk is, de nem akarom ezt az erzest erezni, szerintem ez, hogy elso latasra szerelem nem letezik, vagy megis ? Vagy ez csak egy hirtelen fellangolas mert tetszik? O elvileg nem meleg, se nem biszex, de baratnoje nincs, es viselkedesre ketelkedek mert szerintem van benne hajlam, de lehet rosszul erzem, ossze vagyok zavarodva… ti mit tennetek a helyembe ???
2023. jún. 10. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Elfejteném, főleg, ha nem is biztos, hogy meleg
2023. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejteném, mert kapcsolatban vagyok.
2023. jún. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem van olyan hogy első látásra szerelem, legalábbis nekem volt. Aztán erre az érzésre ráerősített a lány személyisége, amit volt lehetőségem elég mélyen megismerni és bár nem vagyunk együtt, a párkapcsolatok terén a mai napig azt gondolom hogy ő iránta érzek/éreztem a legtöbbet.

Nekem az az álláspontom magamnál, meg hát amennyire beleláttam ismerősök, barátok kapcsolataiba tapasztalat is, hogy ha valaki elkezd gondolkozni egy másik emberen, érdemi és érzelmi módon és nem csak úgy hogy na ő jól néz ki, akkor az már el van rontva. Ahogyan az se vezet sose jóhoz ha felmerül a szakítás valakiben, onnantól szintén lefele vezetnek a dolgok. Persze más egy 7 éves kapcsolat, de ha mást szeretnél, akkor lehet érdemesebb lenne nem tovább húzni a párodat, vagy dolgozni azon hogy visszajöjjön köztetek az az érzés amit te a srác iránt táplálsz. Utóbbi elég nehéz de nem lehetetlen ha tényleg fontos a másik.

2023. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Rákérdeznék egy hármas lehetőségére
2023. jún. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!