Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a megoldás a sperma kérdésr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás a sperma kérdésre? Ti hogy vettétek rá magatokat a szájba élvezésre?

Figyelt kérdés
Izgat a gondolat, hogy a számba élvezzenek, de közbe meg a szagától is rosszul vagyok. Így sose mentem bele. Te hogy vetted rá magad? Lenyeled? Mit tanácsoltok? Ja és te nem érzed megalázónak?
2023. aug. 31. 00:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bi pasi vagyok, és az első alkalommal engedtem, hogy a számba lőjjön a másik, amit aztán le is nyeltem. Igaz, bennem dolgozott a kíváncsiság is. Előtte csajok már többször leszoptak, és le is nyelték. Egy pasi is leszopott, de ő kiköpte. Mit szeretnek a csajok a g3ci ízén, állagán, és miért köpte ki a pasi? Ahogy írtam az elején, az első partnerem a számban élvezett el, én meg lenyeltem a finom, enyhén sós, kicsit ragadó anyagot. Nem mellesleg megértettem, hogy a csajok miért szeretik. Na jó. Azóta kiderült, köztük is van aki nem szereti.
2023. szept. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés érdemi részére nem tudok válaszolni, csak azt tudom mondani, amit előttem: mérlegeld, hogy a vágy az erősebb, vagy az undor.

És hogy nem éreztem-e megalázónak? Dehogy. Sőt...

Tudom, sokak szerint ez megalázó, de igazából akkor az, ha a másik eleve lenézően, megalázóan, (túl) dominánsan viselkedik. Ha egyenrengú partner, csak épp őt az izgatja, hogy leszopja valaki, engem meg az, ha leszophatom, akkor az sehogy sem megalázó. Én jót teszek neki, ő jót tesz nekem. Én kielégítem az ő vágyát, ő az enyémet.

2023. szept. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
én sem ériztem sosem megalázónak én is egyetértek az előttem hozászólóval: ." Ha egyenrengú partner, csak épp őt az izgatja, hogy leszopja valaki, engem meg az, ha leszophatom, akkor az sehogy sem megalázó. Én jót teszek neki, ő jót tesz nekem. Én kielégítem az ő vágyát, ő az enyémet." (egy nős pasi)
2023. szept. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező!

Arra kíváncsi vagyok, hogy ha a szádba élvez valaki, hogy érzed a szagát? Én soha nem éreztem semmilyen szagot, amit inkább illatnak mondanék, amikor teljes valójában a számba élveztek. Íz, meg állag, amit a szájban érezhetsz.

Egy bi pasi, aki több péniszt szopott, mint ahány bazilikakilincset fogott.

2023. szept. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Classical ***** válasza:
100%

Egy taktika lehet gyorsan lenyelni. Vagy ha nem erős a garatreflexed és tudsz mélytorkozni, akkor eleve kikerüli a nyelvedet, tehát az ízét sem fogod érezni.


De egyetértek a korábbi válaszadókkal, hogy ha nem találod ezt vonzónak, akkor ne csináld, nincs értelme magadra erőltetni valamit, amit nem szeretnél. Ha csak az első próbálkozásokról van szó, akkor legyen a kéznél zsebkendő, papírtörlő, vagy akár a mosógépbe dobható törölköző, ha mégis kiköpnéd.


Önmagában a szájbaélvezésnek és a lenyelésnek nincs semmilyen domináns-szubimsszív aspektusa, nem megalázó. De lehet mellé ilyet is játszani, ha mindketten erre vágytok a partnerrel.

2023. szept. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Egy taktika lehet gyorsan lenyelni. Vagy ha nem erős a garatreflexed és tudsz mélytorkozni, akkor eleve kikerüli a nyelvedet, tehát az ízét sem fogod érezni."


Van akinél ez e a módszer bejön, rendben levő, hogy írtál ötletet a kérdezőnek, azonban nem mindenkinél működik ez.


Írok példát. Én például bár le tudom nyelni másét és a magamét is, de nem vonz. Ha néha lemegy a torkomon egy pici, az nem baj, de nekem nem cél, amúgy is imádom kicsorgatni a számon, vagy mehet az arcomra.


Na most, azért nem működik mindenkinél a módszered, mert nem csak íze, hanem állaga is van a g3cinek, engem pl az utóbbi jobban zavar.


Viszont aki így van vele, mint én, annak is egy ötlet: akit -hozzám hasonlóan- zavar az állaga, gyümölcsjoghurttal nyelje le, garantáltan semmit nem érezni az egészből, se az ízét, se az állagát.


A saját ondómmal teszteltem, bevált. Ha szopod a partnert, az már körülményes, amennyiben nyelnéd, mert fogalmam sincs, a gyümijoghurtot hogyan lehetne időzíteni, hiszen még spricc előtt kellene egy nagykanállal a szádba tenni... Mivel én eleve nem nyelem le, a számba meg szívesen kapom az ondót (majd kiköpöm élvezettel), nekem nem kell joghurt. Csak úgy kíváncsiságból teszteltem le gyümijoghurttal, és az ég világon semmit nem érezni belőle.


Megjegyzésem:


Légyszi, heterókkal ne csináljátok meg az ötletem! Tiszteljük egymást! Nem, mintha bármi kárt okozna, csupáncsak nem volna fair, heterókkal szemben.


Kérdező, kipróbálhatod így, vagy akár szádba engedve, majd abból kiengedve / kiköpve. De ha nem esik jól, ne csináld. A szex az élvezetről szól minden résztvevőnek, nem pedig a kínlódásról. Jó esetben.

2023. szept. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen cipőben vagyok, éveken át egyik páromtól sem akartam, most úgyszólván visszakaptam a páromat egy pokoli helyzet után és vágyat érzek rá. Ellenben továbbra is viszolygok tőle kissé. Talán az lesz a szerencsés az esetben, hogy páromnak kevés a spermája. Emellett ki akarom próbálni azt, hogy közben elélvezni. Ő rendszeresen csinálta azt nekem régen.

Viszont bökkenő van abban, hogy ő alapvetően nehezen élvez simán oráltól. Múlt héten nekiálltunk, de az akkori pillanat hevében rájött a passzív szerep és megdugtam. Ha lesz változás, akkor elmesélem.

2023. szept. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!