Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sok melegnél miért kizáró ok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok melegnél miért kizáró ok ha valaki biszex?

Figyelt kérdés

2023. nov. 7. 22:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
38%

Bisex csak szexre jó.

Úgy szeret,hogy megcsal másokkal.

Hazudik.

Becsap.

Átver.

Kihasznál.

Igen ,tudom...

2023. nov. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálam azért, mert zavar hogy lányra is szüksége van, nem vagyok elég neki.

Ezen kívül nyilván lefekszik más lánnyal, amelyik lány tűri nyilván más férfival is. Nem érzem biztonságosnak.

2023. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én biszex ként mindig olyan partnert keresek aki nem kapcsolatot hanem csak szexet keres. Ilyenek a biszexek
dec. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13 as válaszoló

Az jó. Én is olyat keresek :)

dec. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%
Mert aki biszex, néha megkívánja a csajokat is. Aztán melyik meleg örülne neki, ha a pasiját elszereti egy csaj...
dec. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
65%
Ugyanazért, amiért egy nőnek kizáró ok. Ha fiúval van a biszex egy idő után nőt fog kívánni melletted, ha nővel van meg fiút. Senki se akar mellékszereplő lenni...
dec. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 ZsocaLatex&PVC ***** válasza:
100%
Bele gondoltatok a biszex vágyak el fojtása mivel jár,mert szerelmes lettem én már fiúba lányba férfibe nőbe,egyszerűen ki olthatatlan vágyat érzek arra hogy szexuálisan be teljesüljek,nem akarok meg bántani senkit csak mindig ki mondom hogy JÁTSZÓ társat szeretnék és puff milyen gusztustalan vagyok!
dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#17 Át kell élni a jó dolgokat sráccal is.
dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!