Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, terveztek majd nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, terveztek majd nővel összeházasodni, aztán gyerekeket vállalni?

Figyelt kérdés
Elég bizonytalan vagyok, mert tudom, hogy szüleim ezt várnák el tőlem, és valameilyen szinten én is örülnék egy rendes családnak. Most barátom van, de korábban voltam nővel is, akit szerettem. Inkább tartom magam melegnek mondjuk. Anyám egy éve sír, hogy nem lesz unoka. Mit tegyek?

2023. nov. 14. 10:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem a baratoddal keszulsz csaladot alapitani? Nem valami fair, hogy mig jartok azon filozol, hogy rendes csaladot akarsz egy novel.
2023. nov. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
88%
Fogajd orokbe egy gyereket es vidd at anyadhoz hogy "nesze itt az unoka foglalkozz vele"
2023. nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
A szerepjáték nem vezet semmire. Hidd el, sokszor meg fogod még bánni.
2023. nov. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 9-es válaszoló írja, úgy én is eltudnám képzelni magamnak.
2023. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok meleg, de soha a büdös életben nem vállalnék csak azért gyereket, mert a szüleim vagy a rokonaim azt akarják. Na most ha még meleg is az ember, akkor ha belekényszeríti magát egy házasságba egy nővel, akkor csak szenvedni fog, és az esetek nagy részében eljár más pasikhoz kefélni. Nem tudom, nekem ez nem érne meg ennyit. Ahogy korábban írták, szerencsésebb lenne, ha egy leszbikus nővel össze tudna házasodni az ember, mert hasonló a helyzetük, de kíváncsi lennék, ez mennyire gyakori
2023. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom melyik gázabb ebben a kérdésben.


-Kirakat család

-Társadalomnak megfelelés

-Szülők lelki zsarolásának behódolás.


Ja, és egy hibbant nőnek lehet ez megfelel, de azért a gyerekeknek ez milyen lenne?


Mit tanítanátok nekik?


Én még azt se értem, hogy meleg párok hogy képesek végig menni egy örökbefogadáson vagy megtermékenyítésen, nemhogy egy ilyen bohózaton részt venni.


Amúgy elég szaar jövő elé nézünk, de gondolom olyannak kár ezt magyarázni, akiben felmerül ez.

2023. nov. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
94%

SOHA! Meleg vagyok férfival vagyok.

Önmagam vagyok.

Senkinek nem teszek jót hazugsággal.

Inkább vessenek meg önmagamért.

2023. nov. 16. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem és sajnos csak anyuka miatt egyáltalán nem jó ötlet! Az enyémnek is nehezen el kellett engednie, hogy unoka legyen. De majd keresztfiúkat ismerni fogja.

Emellett sorsszerűség hitével nem hiszem, hogy összejönne család. Már így, ahogyan kialakult a melegségi kép és csak erőltetve volna a családalapítás. Vannak bizonyos meleggé vált bik, akik előbb alapítottak családot és utána meleg életre tértek át... De fordítva és erőltetve nem működik, hitem szerint az nincs a képletben. Képletben az van, hogy fogadjuk el önmagunkat és próbáljon meg elfogadni körülöttünk mindenki. Engedjünk el olyan filmeket, mint például Túl a barátságon. Az egy hülyeség.


35/F

2023. nov. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha mégis binek érzed magadat és el tudnál köteleződni, úgy meg lehet próbálni. Ellenkező esetben nem!
2023. nov. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 azerzeketlen válasza:
78%
cut the bloodlineeeeee perriiodd
2023. nov. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!