Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, terveztek majd nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, terveztek majd nővel összeházasodni, aztán gyerekeket vállalni?

Figyelt kérdés
Elég bizonytalan vagyok, mert tudom, hogy szüleim ezt várnák el tőlem, és valameilyen szinten én is örülnék egy rendes családnak. Most barátom van, de korábban voltam nővel is, akit szerettem. Inkább tartom magam melegnek mondjuk. Anyám egy éve sír, hogy nem lesz unoka. Mit tegyek?

2023. nov. 14. 10:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne csapd be se önmagad,se másokat a környezetedben. Légy önmagad, úgy sokkal nagyobb az esélyed a boldogságra, mintha folyton szerepet kellene játszanod életed végéig...
2023. nov. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
ha esetleg Bi lennél, akkor meg lehetne próbálni, hogy szintén bi nővel összejössz és mindketten néha-néha félrementek a saját nemetekkel is, de ha meleg vagy akkor nehogy összeházasodj egy nővel és gyereket csinálj neki :D
dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyen férfit, aki belement titokban, hat konkretan mindenki utalja, mert felrevezett mindenkit. A feleségét vegig csalta mikozben az bele volt esve, 3 gyerekuk van. Vegul lelepett egy ferfival, villamcsapaskent erte az egesz csaladot. Gyerekei, szulei, volt neje mind utalta egy jo ideig. Eveket pazaroltak el az eletukbol... nagyon sajnaltam a not, mert o nem erre vallalkozott, de a ferj vegig tudta mit csinal.
dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
#23: istenem... 4 életet tett tönkre az isten barma...
dec. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Igen, es raadasul alig par honapig tartott a ferfival a romanca, akiert mindent feladott... Ket szek koze esett, de legalabb a volt neje igy uj eletet kezdhetett.
dec. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Remélem azért nem próbálkozott be ismét a volt feleségénél...
dec. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!