Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért csak alkalmit akarnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak alkalmit akarnak a meleg/bi fiuk?

Figyelt kérdés

2016. máj. 15. 13:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mind csak alkalmit akarnak csak a nagyrészük, meg ők azok akik minden netes társkeresőn meg minden helyen fenn vannak, és persze ők mindenkire ráírnak egyszerre. Én komoly kapcsoaltot keresek és pl ha beszélgetek valakivel komolyabban vagy már randi is szóba jött akkor nem is beszélek mással, szóval jóval kevesebbnek tűnhez azok száma akik kapcsolatot keresnek, de azért vannak.

25/F

2016. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én vágyok a szeretetre, de egyelőre csak a szexet akarom kipróbálni, mert még nem tudnék felvállalni egy párkapcsolatot. 19f
2016. máj. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert rengetegen csak szexet akarnak. Sokan nem akarnak, vagy nem merik bevállalni a tartós kapcsolatot fiúval, de a vágy bennük van.
2016. máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%

3:

Rohadtul nincs bennem semmilyen vágy. Családot és közös, saját gyereket nővel szeretnék. Akárhogy is kefélem egy férfi seggét és élvezek bele, abból nem igazán lesz majd gyerek.

Az utcán csak a lányokat nézem meg. Csak nőbe tudok szerelmes lenni és csak nővel tudok komoly kapcsolatot elképzelni. Egy sráccal milyen lenne már? Még a lányosan viselkedő meleg/bi srácokat sem igazán bírom.


Lazán belefér, hogy néha eleresszek egy patront egy jobban kinéző srác szájába vagy fenekébe, akit a neten ismerek meg és ennyi. Fiúval komoly kapcsolat? Annyira hihetetlenül hangzik...

24/F, bi

2016. máj. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

# 4

A hármas nem általánosított, nem mondta, hogy mindenki ilyen. De igaza van, mert a nagy részük ilyen. Nem merik bevallani maguknak, vagy nem merik felvállalni. Sok a rejtett kapcsolat is. Érhető valamennyire szerintem, hogy nem merik felvállalni


Az meg rohadtul nem igaz, hogy semmilyen vágy nincs benned a fiúk iránt. Gondolom gerjedsz a farokra és a férfiak segglyukára is, ha szexelsz velük is.:P

2016. máj. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Én alkalmit pl soha nem akartam.

A pasimmal sok éve együtt vagyunk, szeretnék majd gyereket, de természetesen csak béranya jöhet szóba. A pasim 34 én 25 még várnánk egy 5-8 évet, de utána úgy tervezzük mindenképpen lesznek gyerekeink és fiúkat szeretnénk, lányt semmiképpen.

2016. máj. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

# 6

Te nagyon-nagyon szimpatikus vagy nekem. Kérdezhetek? Úgy örülök, hogy van rajtam kívül más meleg, aki szeretne gyereket. Természetesen sajátot. Én is úgy vagyok vele, hogy fiúkat szeretnék, de ha lány lenne én őt is tudnám szeretni, csak egy lány gyermeknek anya kell, nem biztos, hogy a megfelelő módon tudnánk vele bánni felnőve.

A kérdésem az lenne, hogy engedélyezett a béranyaság meleg férfiaknak? Tudják befolyásolni a baba nemét? Válaszolj, ha gondolod, lehet privibe is.:)

Ja és én úgy vagyok vele, hogy minél hamarabb, legkésőbb 30 éves koromban mindenképp szeretnék.:)

2016. máj. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

5:

Oksa, csak kicsit magamra vettem és leírtam a véleményem.


"Az meg rohadtul nem igaz, hogy semmilyen vágy nincs benned a fiúk iránt"

Ezt úgy értettem, hogy nincs bennem semilyen vágy férfiakkal való romantikus kapcsolatra, szerelemre, együttlevésre. Erre írtam, hogy ezek iránt nincs bennem semmilyen vágy.

A férfi test iránt van bennem néha vágy nyilván. Legtöbbször teljesen aktív vagyok mindig ha szexről van szó, de nagyon szeretem pl verni annak akit éppen dugok srácot. Olyan 3-4 partnernél kb egyszer van hogy szép farka van a másiknak, hogy szívesen beveszem kicsit a számba. A férfi segglyuk pedig az egyik legjobb dolog a világon a női punci után.

2016. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia, en Londonban elek itt engedélyezett hogy akar beranya segítségével szülők lehessünk. De egy rakat pénzbe kerül. Mivel mesterséges megtermékenyítéssel történik igy lehet preferalni valamelyik nemet.

Sok az indiai beranya, de ha te pl vilagosbarna kékszemű magas vekony not keresel olyat is találnak neked. Az mar egy mas kérdés hogy mennyibe kerül az intézet, a beavatkozás, az orvosok, es mennyit ker a beranya. Mi meg annyira nen jártunk utána mert par evet szeretnénk egyutt tölteni. 5 eve vagyunk egyutt.

2016. máj. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Értem, köszönöm a válaszod. Még egy kérdés: Ugye mesterséges a megtermékenyítés és az lenne a kérdés, hogy tegyük fel megvan az anya, de ő biológiailag lenne az anyja (fekete haj zöld szem, mint az enyém), de nem hordaná ki, hanem a béranya hordaná ki. Ergo az ő petéjéből és a hímivarsejtemből csinálnának gy zigótát és beleraknák a béranyába és ő hordaná ki. Ilyet vállalnak az orvosok, béranyák?
2016. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!