Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért csak alkalmit akarnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak alkalmit akarnak a meleg/bi fiuk?

Figyelt kérdés

2016. máj. 15. 13:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy tőled kérdezem, de utána néztem és nem találtam válasz a kérdésemre. Itt is feltettem egyszer, szintén nem kaptam rendes választ.
2016. máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem szerintem a béranya az akit megtermékenyítenek, abban az esetben ha nincs anya, akinek van petesejtje de nem tud terhes lenni mert mondjuk meddő.

Rengeteg béranya van, akinek az az ideológiája, hogy ő ezzel segít akár hetero akár meleg párokon hogy hagyja m agát megtermékenyíteni megszüli és lemond róla.

De ezer féle variáció van, szóval ha aktuális lesz és lesz pénzed, akkor keress fel egy weblapot és olvasgass utána.

Én konkrétan olyan ról tudok hogy a megtermékenyített petesejtet egy indiai béranya hordta ki egy hetero párnál és persze a gyerek nem indiai lett :)))

De mivel ugye melegeknél nincs nő, olyan pláne hogy lemond a petesejtjéről átadja nektek azt beültetik plusz még egy béranyába, ez sz már 100 millió körül lenne költségeit tekintve meg túl bonyolult is.

2016. máj. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, pedig így szeretnénk.:D A barátnőnk petéjéből szeretnénk, természetesen ő szeretetből ingyen adná és egy béranya hordaná ki. Így képzeltük el, de még ezer féleképen alakulhat. Köszi még egyszer.:)

(azért szeretnénk így mert nem egyben gondolkodunk és hasnolítsanak egymásra a gyerekek. gondolom a béranyák max egy gyereket tudnának kihordani.) Pénz egyébként nem akadály.

2016. máj. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert válogatós vagyok, nyilván nem szeretném, ha indiai lenne a baba és nem hasonlítana ránk.
2016. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
És ha anyáról testvérek lennének, akkor hasonlítanának egymásra.
2016. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
67% neked mi bajod van a lányokkal?
2016. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

én nem csak alkamit akarok,hanem rendszerest,de nem kapcsolatot.

bi/f

2016. máj. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
én nem csak alkalmit szeretnék..
2016. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!