Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért zavarja a magyar férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a magyar férfiakat annyira, ha valaki meleg?

Figyelt kérdés
A kérdésben minden benne van. Külföldön sokkal toleránsabbak az emberek. Nem értem, hogy miért vált ki olyan indulatokat a magyar férfiakból a másság. Ha valaki megcsalja a feleségét azt sokkal jobban elfogadják. Még a leszbikusokat is megértik, de ha valaki meleg, azt támadják, csúfolják és megverik. Mire jó ez?

2016. jún. 27. 19:16
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
14%

9:


Tudod Nyugat-Európában vagy Észak-Amerikában már azért közösítenek ki, azért vernek meg ha egy rossz szót mersz szólni egy meleg emberről adott közösségekben. Ezt nem tartod undorítónak?

2016. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
81%

Legfőképpen a tudatlanságot okolnám (szia #6!) meg azt, hogy rengeteg ember nincs kibékülve sem magával, sem az életével, ezért kell valami, amit vakon, alaptalanul utálhatnak.


Ennyi erővel a lelkem egy része fellélegezne, ha nem látnék többé ronda/pattanásos/kövér embereket az utcán, de van bennem annyi emberség, hogy nem fintorgok, ha szembe jönnek velem, és nem ecsetelem netes fórumokon, hogy mennyivel jobb lenne, ha a csatornába költöznének, ahol nem látja őket emberi szem.

Legyen már bennünk emberség...

2016. jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

Kedves 23 éves fiú!

Sajnálom, hogy ilyen aberált emberekkel akadtál össze! Hidd el a melek körében is megvetik azokat, akik ilyen gusztustalanul viselkednek!

Én is egyszer összefutottam a Népligetben egy középkorú férfival, aki megállított és megkérdezte tőlem, hogy nekem mekkora.

Én azonnal otthagytam őt egy lenéző, komoly arcvonással, pefig meleg vagyok (akkor 20 éves voltam).

A melegek is elítélik a padofilokat, vagy az olyan férfiakat, nőket akik másokat zaklatnak, vagy mentálisan, szexuálisa, pschihésen bántalmaznak!

Nekem is sok ilyenben volt részem az életem során és tudom, hogy mennyire nagy sebeket hagy az ember lelkében!

Nagyon sajnálom, ha valakinek ilyen tapasztalata volt!

2016. jún. 27. 19:43
 14/43 anonim ***** válasza:
4%
Kérdező, ezek szerint beismered, hogy nem minden magyar egyforma, ahogy minden meleg sem?
2016. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
5%
A biológiatanár megmondta, ez tudományos tény. :D Anyám borogass. :D :D :D
2016. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
3%
csóri elfelejtette bevenni a napi nyugtatót.
2016. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
95%

#16

Okok, amikkel a tudósok eddig próbálták magyarázni a homoszexualitást:

- az anyaméh kémiájának megváltozása

- örökletes gén

- a környezet/média behatása

- mentális rendellenesség

- a természet megoldása a túlszaporodásra


Örülök, hogy a biosztanárod állást foglalt az egyik lehetséges ok mellett, de tudod mit? Nála sokkal-sokkal okosabb emberek sem tudják pontosan, hogy mi állhat a dolog mögött.

2016. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is volt egy ilyen félkegyelmű tanárom aki a boszniai piramisokról hadovált amit az ősmagyarok építettek. De ettől ez még nem lesz történelmi tény.
2016. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
9%

20: De még ő sem azt írta, hogy gyilkolják őket halomra, kínozzák, öljék, pusztítsák őket. Hanem hogy maradjanak otthon és ne pride-oljanak.


Afrikából pár éve volt arról videó, hogy egy meleg férfit botokkal összevernek félholtra, aztán felgyújtják. Ő meg ott vonaglik a lángok között majd meghal. Mindezt vágások nélkül megnézhetted olyan 10 perc alatt a videóban. Ehhez képest még Oroszországban is jobb melegnek lenni.


Magyarországon jobban élnek a melegek melegként mint a világ 80%-ában így is.

2016. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
94%
Engem nem erdekel ha meleg ha leszbi. Legalabb o dug vagy ot dugjak, a frocskolonyalu ostoba emberek egyiket sem csinaljak
2016. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!