Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért zavarja a magyar férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a magyar férfiakat annyira, ha valaki meleg?

Figyelt kérdés
A kérdésben minden benne van. Külföldön sokkal toleránsabbak az emberek. Nem értem, hogy miért vált ki olyan indulatokat a magyar férfiakból a másság. Ha valaki megcsalja a feleségét azt sokkal jobban elfogadják. Még a leszbikusokat is megértik, de ha valaki meleg, azt támadják, csúfolják és megverik. Mire jó ez?

2016. jún. 27. 19:16
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
94%

"Szerintem egy olyan világban lenne jó élni, ahol jobban elfogadják és tisztelik egymást az emberek!"

Az emberiséget nem ilyen fából faragták (sajnos).

2016. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok nőies, semmim sem nőies. Ha nem tetszik, ne nézz oda. Tetszik vagy nem bvziság mindig is lesz, amíg lesz ember. A te gyereket is lehet az, ez nem nevelés és választás kérdése.
2016. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
19%
A magyar férfiak őszintén megmondják a véleményüket az emberek képébe, míg külföldön a hátad mögött utálnak. Ok nélkül pedig nem vernek agyon. Ha rózsaszín tangában beviharzol egy skinhead találkahelyre akkor ne csodálkozz ha elp1csáznak.
2016. jún. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
79%

# 33

Ez nem igaz. Nyilván vannak külföldön is homofóbok. De nem utáltak egyáltalán a hátam mögött. Nagyon sok kedve és elfogadó ember van, aki igazából leszarja, hogy mit csinálok az ágyban. Nagyobb az életszínvonal, nincs idejük a gyűlölködésre. Míg a magyar mit csinál? Panaszkodik, gyűlölködik, irigykedik, utál mindenkit. Kisarkítva, de igaz.

2016. jún. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
93%

#6-os

Mindenkinek megvannak a maga sérelmei, de mindenki csak a saját sérelmeit ismeri, mindenkinek csak a sajátja fáj. Nem vesszük a fáradságot, hogy elég közel menjünk a másikhoz, holott ez lenne az egyetlen esélyünk a megértésre.


#11-es

He? :D

Ez nem igaz allitas.


#17-es

Evolucios magyarazat is van mar.


#19-es

Miert ne Prideoljanak? Kinek artanak vele? :D

Felsz? :O


#27-es

Mi a nem termeszetes ket ember egymas irant erzett szerelmeben?

Egyebkent meg ja. A melegek kozott is van aberralt, aki fogdos de van a heterok kozott is. Akkor en meg legyek emiatt heterofob? :D

2016. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
96%

Egyébként nem igaz, hogy nem természetes. A fejlettebb állatoknál is előfordul pl az oroszlánnál, a papagájoknál, sirályoknál, sok majomfajtánál. Szóval ez nagyon mélyen gyökeredzik, az evolúció legelején kialakult már és nem megváltoztatható. Elhiszem, hogy ez egy heteronak nem tetszik és furcsa, de mi meg pont az ellentétét érezzük. Mi lenne, ha elfogadnánk egymást?


[link]

2016. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Be is kapjuk.;) Te meg kapd be az enyémet!?:P
2016. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

talán itélkezés miatt,

sok ember itélkezik a másik felett,sajnos

általában az emberek nem elfogadóak a másságal sőt semmivel sem

sok ember irigy,önző és gonosz,kegyetlen a másik emberrel szemben.

Az emberi magán élet magánügy,a háló az magánszféra

ha 2 embernek jó együtt akkor jó együtt,senkinek semmi köze nincsen hozzá



Szerintem is gy olyan világban lenne jó élni, ahol jobban elfogadják és tisztelik egymást az emberek!

2016. júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

A melegség, azaz homoszexualitás egy szexuális dolog. A szexualitás pedig a legrpivátabb magánügy. Innentől fogva számomra teljesen érdektelen, hogy valaki meleg, leszbi, vagy heteró, de vannak perverziói, vagy aszexuális stb stb.

Engem nem érdekel mások szexualitása, hacsak nem akarok tőle én is valamit.

2016. aug. 8. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
hát személyes sértésnek vezseik sokan én utálom a homofóbiát és kész
2017. nov. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!