Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért zavarja a magyar férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a magyar férfiakat annyira, ha valaki meleg?

Figyelt kérdés
A kérdésben minden benne van. Külföldön sokkal toleránsabbak az emberek. Nem értem, hogy miért vált ki olyan indulatokat a magyar férfiakból a másság. Ha valaki megcsalja a feleségét azt sokkal jobban elfogadják. Még a leszbikusokat is megértik, de ha valaki meleg, azt támadják, csúfolják és megverik. Mire jó ez?

2016. jún. 27. 19:16
1 2 3 4 5
 41/43 Lacás1976 ***** válasza:
100%

Hát látod ezen már én is sokat agyaltam. Én 41 éves meleg pasi vagyok. azért van aki elfogadja. Volt olyan munkahelyem (asztalos vagyok nem műkörmös vagy fodrász) ahol tudták és elfogadták sőt kollega aki heteró volt persze már kérdezni is mert pár dolgot. Akiket nagyon zavar vagy nem ismernek személyesen egy meleget se vagy nekik is vannak vágyaik amiktől megijedtek és gyűlölködéssel leplezik. Vagy csak tudatlan ok és kell egy csoport akit gyűlölhetnek.

Pedig hálásak lehetnének mert több nőt hagyunk nekik :)

2017. dec. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Engem nemhogy nem zavar, egyenesen szeretem is ha az valaki :P

45ffi bi :D

2017. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
6: Sajnálom, hogy ezek történtek Veled😢.
2020. dec. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!