Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért zavarja a magyar férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a magyar férfiakat annyira, ha valaki meleg?

Figyelt kérdés
A kérdésben minden benne van. Külföldön sokkal toleránsabbak az emberek. Nem értem, hogy miért vált ki olyan indulatokat a magyar férfiakból a másság. Ha valaki megcsalja a feleségét azt sokkal jobban elfogadják. Még a leszbikusokat is megértik, de ha valaki meleg, azt támadják, csúfolják és megverik. Mire jó ez?

2016. jún. 27. 19:16
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is az a tapasztalatom, hogy külföldön (már ahol) sokkal jobban elfogadjál, de egyáltalán nem igaz, hogy minden magyar férfi homofób. Úgy vettem észre, hogy a fiatal korosztály nagyon is megértő és elfogadó. Nem olyan begyöpösödött, mind az idősebb korosztály, értem itt a 25-30 feletti korosztályra.

Eddig még sosem szóltak be, azért mert megfogtam a párom, kezét az utcán, itt Magyarországon sem. De ha lenne ilyen, olyan szívesen leütném, csak provokálja ki. Nem tudom egyedül lenne e olyan kemény, hogy kiálljon a másik ember ellen. Az olyanoktól meg hányok, amelyek többen akarnak összeverni egy meleget, ha tökös álljon ki ellenem egyedül, szétverem a képét.

2016. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
80%

#23 wow teljesen igazad van, bár ennyi erővel a magyar tanároknak is jobb soruk van mint rengeteg más ország tanárainak, aztán mégis kint verik magukat az utcákon, nem hogy hálásak lennének azért az uzsonnapénzért, amit kapnak. Afrikában legyekből kéne levest főzniük, hogy ne haljanak éhen, Észak Koreában meg abban a terrorban kellene élniük, hogy legyilkolnák őket, meg a családjaikat, ha véletlenül valami rendszerelleneset mondanak.

Telhetetlen a magyar nép.

2016. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
13%

24:

Na ez ugyanolyan gyűlölet, gyűlölködés, sztereotipizálás mint amit a 20-as írt. Nem veszed észre?


25:

Gyűlölet? Agresszió? Fizikai erőszak?


---


24,25, mindketten olyanokért gyűlöltök másokat, amiket ti saját magatok ellen amúgy elítéltek. A melegek hol jobbak a "homofóboknál" akkor?

25: Az USA-ban meg olyat olvastam hogy "homofóbot" vert meg több meleg együttesen. Erre is kinyílik a bicska a zsebedben hogy nem 1-1-ben álltak ki ellene?

2016. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
95%
tök mindegy, hogy meleg vagy nem. én azt mondtam, hogy attól hányok, hogy többen mennek rá egy emberre, most az mellékes, hogy azért, mert meleg, vagy teljesen másért. Ha ő gyűlölködik én miért viselkedjek vele normálisan egyébként??
2016. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
96%

"Az USA-ban meg olyat olvastam hogy "homofóbot" vert meg több meleg együttesen. Erre is kinyílik a bicska a zsebedben hogy nem 1-1-ben álltak ki ellene?"


nem tudom, hogy ez igaz volt e. de ha megvernek egy meleget, akkor azért verik mert, amiről semennyire nem tehet.

ha meg egy homofóbot. (bár ilyenről még nem hallottam) na arról tehet, hogy gyűlölködő!! az is lehet, hogy kiprovokálta.

2016. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
84%

Na, azért tényleg felháborító a fizikai erőszak, legyen az áldozat akár egy megvert homofób, akár 50 halott, és másik 50 sebesül meleg, akiket egy melegbárban támadtak meg.

Habár tagadhatatlan, hogy az egyik eset CSÖPPET bicskanyitogatóbb, mint a másik...

2016. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
6%

Kérdező, használd már egy kicsit az agyadat!


Van elég sztereotípia és előítélet az biztos! Viszont egyik heteró sem örülne neki, ha melegek fogdosnák őket, ezért ellenségesek.

Nekik nem természetesen az, hogy egymással játszadozzanak.

Gondolom nem kell magyarázni, hogy a férfi és nő felállás a természetes biológiailag.



Feltételezem téged is van olyan, ami felháborít és elítéled.

Nagyjából ez lehet a heterók és a melegek között is a szitu.

2016. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
91%

# 27

OMG. Az nagyon okos lehet, ha valaki azt hiszi egy melegről, hogy rögtön fogdosni fogja. Nem innen ered a gyűlölet, ez egy átvett minta, erre tanították őket, régen tényleg nagyon rossz helyzetbe voltak. Szerintem beteges, ha egy hetero férfi férfit lát, az már rögtön fúj. Nem kell szeretni, de elég primitív, aki azt hiszi, hogy fogdosni akarja a másik csak azért, mert meleg. Egyébként a művelt emberek nem így udvarolnak.:)

2016. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
81%

#27 Erről a jelenségről beszélsz?

[link]


A kép aláírása pedig: “Homophobia: The fear that another man will treat you like you treat women.”


Amúgy mióta fogdossák a melegek a hetero pasikat? Milyen rossz társaságba keveredtél te?

2016. jún. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

Persze én sem akarok általánosítani! Tudom, hogy vannak nyitott gondolkodású magyar férfiak, de sajnos kevés ilyennel találkoztam. Azt is tudom, hogy a fiatalok körében elfogadottabb a melegség, mint 20-30 éve volt.

Szerintem egy olyan világban lenne jó élni, ahol jobban elfogadják és tisztelik egymást az emberek!

2016. jún. 27. 21:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!