Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nőket szerető nők! Akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket szerető nők! Akik teljesen átpároltak a saját nemükhöz, miért tettétek? Hiányérzet, rossz tapasztalat avagy mi a konkrét indok?

Figyelt kérdés
2020. nov. 23. 18:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
90%
Nem átpártoltak, hanem mindig is ez tetszett. Az hogy a férfiak vagy nők iránt vonzódsz, nem egy rossz tapasztalat miatt alakul ki. A konkrét indok, hogy az a nem tetszik,ez nem egy döntés hogy hm inkább mégse tetszenek a férfiak, mert a psitike is milyen bunkó volt, vagy nem értem hogy gondoltad ezt
2020. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
90%
Te hol hallottad azt, hogy a homoszexualitás egy döntési folyamat eredménye...?
2020. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
5%
elkapták mint bármely más fertőzést
2020. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
87%
Jaj ma már második ilyen kérdés. Valakinek nagyon összetörte a lelki világát, hogy a kiszemelt nő inkább egy másik nőt választott...
2020. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
84%
A szexuális vonzalom nem egy sampon, amit lecserélhetsz egy másikra, ha nem vagy elégedett vele. Ha egy nőben alapból nincs meg a hajlam a saját neme iránti vonzódásra, akkor nem fog a nők felé közeledni, ha megunja/csalódik a férfiakban, hanem teljesen elszigeteli magát.
2020. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:

Nem egy olyan nő volt és van is, aki inkább nővel van és átpártolt.

Még aszexuálisak is vannak. A szexuális vonzalom is változhat.

Nagyon mellébeszéltek.

2020. nov. 23. 18:50
 7/67 anonim ***** válasza:
87%
Akkor te is bármikor bemelegedhetsz kérdező, jaj nagyon vigyázz.
2020. nov. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van, ahogy a kérdező mondja.

Múlt héten kedden azt vettem észre, hogy hirtelen búza lettem.

De szerencsére már elmúlt, már megint a kecskéket szeretem.

2020. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
85%
Nem volt honnan átpártolni, mindig is a nők érdekeltek.
2020. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
54%
Mindig is biszex voltam, de már csak lányokkal járok, mert a fiúkból kiábrándultam. A lányok szebbek, és jobb velük a szex. Első leszbikus kapcsolatom olyan jó volt, hogy azóta se akarok fiúkkal járni. Sokkal jobban elvagyok nőkkel.
2020. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!