Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nőket szerető nők! Akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket szerető nők! Akik teljesen átpároltak a saját nemükhöz, miért tettétek? Hiányérzet, rossz tapasztalat avagy mi a konkrét indok?

Figyelt kérdés
2020. nov. 23. 18:17
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 A kérdező kommentje:
De miért jobb a szex a nőkkel? Mit tudnak őt jobban vagy másképpen csinálni, ami a te szemszögedből értékelhetőbb?
2020. nov. 23. 19:55
 12/67 anonim ***** válasza:
83%
Ezt nem olyan könnyű elmagyarázni. Leírhatatlanul jó volt. Nem véletlen mondják hogy egy nő tudja mi jó egy másik nőnek.
2020. nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 A kérdező kommentje:
Ezt már hallottam annak idején. Na de ettől azért konkrétabban is lehetne nyilatkozni.
2020. nov. 23. 21:37
 14/67 anonim ***** válasza:
83%

Konkrétabban jobban nyalnak. Jobban figyeltek rám, mint átlagban a pasik. Nem ért véget ott a szex, hogy a pasi elment. Előjáték is hosszabb volt. Jobban értenek a női testhez, tudják mikor mit kell csinálni.

De nem ez a lényeg, egyszerűen csak megmagyarázhatatlanul jó volt nővel együtt lenni. És nem azt mondom hogy pasikkal rossz volt, de nővel valahogy minden jobb. Plusz a nők gyönyörűek.

2020. nov. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
88%

Te (feltételezem hetero vagy) miért a nőkhöz vonzódsz? A bioszt légyszi ugorjuk...nem is tudom kitől idéztem khm. Mi az amit egy pasi nem tudna úgy megadni neked mint egy nő? Vagy miben jobb számodra egy nő mint egy pasi? A miértekre vagyok kíváncsi, ja és írd le hosszan részletezve, mert ez az amit te is elvársz.

Ja, hogy nem egyszerű megfogalmazni, egyszerűen ez SZÁMODRA a természetes? Hmm. A leszbikusoknak meg az a természetes, hogy nőket szeretnek. Ennyi. Nincs itt oldalakon átívelő magyarázat. Ez. A. Természetes. Nekik. Ha tényleg meg akarod érteni, tessék, annyira nem nehéz. Ha meg nem, akkor ne játszd itt a szentet, homofób amúgy is van elég sajnos nélküled is. Köszi.

2020. nov. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
73%
Biszexuális voltam, de férfiaktól megundorodtam. A nők jobbak minden téren.
2020. nov. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 A kérdező kommentje:
Te ezt gondolod. Nehogy esélyt adjál bárkinek a férfiak közül, mert a végén még megváltozik a véleményed. Belőletek van sok és az aranyásókbol. Ez nem jó a társadalomban.
2020. nov. 24. 11:29
 18/67 anonim ***** válasza:
89%
És te miért nem adsz esélyt a férfiaknak?
2020. nov. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
73%

Épp elég esélyt adtam.

A jó relatív. Nektek nyilván nem jó ez, mert kevesebb nőt használhattok ki. Nekünk meg jobb egymás között, kölcsönösen szeretve lenni.

2020. nov. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
80%
Miért adnék esélyt a férfiaknak, ha nőkkel sokkal jobb tapasztalataim vannak, és boldog vagyok velük. Már megtaláltam nőkkel amit keresek, minek kínlódjak pasikkal.
2020. nov. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!