Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nőket szerető nők! Akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket szerető nők! Akik teljesen átpároltak a saját nemükhöz, miért tettétek? Hiányérzet, rossz tapasztalat avagy mi a konkrét indok?

Figyelt kérdés
2020. nov. 23. 18:17
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ember az, akinek nem tetszik egy férfi test...igaz is, te hogy állsz ezzel kérdező?
2020. nov. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
100%

Te ezt komolyan elhiszed? :D Hogy kétféle nő van a világon?

Ha az olyanok mellett lenne a helyem, mint te, inkább a kolostor...

2020. nov. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki menjen munkatáborba, akinek nem kellesz? 😂 Véletlenül sem neked kéne szégyellni magad...
2020. nov. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 A kérdező kommentje:
Nyugodtan írhatsz nekem ilyeneket. Szíved joga.
2020. nov. 25. 12:45
 55/67 anonim ***** válasza:
100%

“Merthogy a nőnek a férfi mellett van a helye.”


A hetero nőknek lehet, de nem mindenki hetero. Ha ezt így gondolod ahogy írtad, akkor egy korlátozott, csőlátású, hülye homofób vagy semmi más. És nincs miről beszélgetni veled.

Amúgy nincs az a pénz amiért egy leszbikus összejönne egy férfival. Bármilyen gazdag is lehet egy pasi, akkor se tudnék együtt lenni vele. És a hetero nők se mind a pénzre mennek, de gondolom könnyebb ezzel hitegetni magad, mint saját magadban keresni a hibát. De segítek; annyira gáz a szöveged, hogy amíg ezt szajkózod, addig nem fog nő a közeledbe menni. Higgy nekem, sok barátnőm volt már. ;)

2020. nov. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 A kérdező kommentje:

Könnyű neked ilyeneket írni NEKEM. Könnyebb mint emberségesnek lenni.

Gondolom leesne a karikagyűrű az ujjadról, ha eljutna a tudatodig, hogy a leszbikus nő is nő!, ergó rajta múlik mit tesz és ámbár megteheti, hogy férfivel legyen, mégsem teszi.


ti ilyenek vagytok, pénzhajkurászók, ellenségesek.

2020. nov. 25. 13:20
 57/67 anonim ***** válasza:
100%
Emberséges? A szexuális identitásával ellenkezőre akarsz kényszeríteni valakit a saját önző érdekedben.
2020. nov. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
100%
Egy leszbikus nő nem teheti meg hogy férfival legyen mert nem érzünk irántuk semmit, csak undort ha ránk nyomulnak. Nem tudnánk együtt lenni vele mert fel se izgulunk férfiakra, nem nedvesedünk be tőlük, nem vágyunk rá, nem tudunk szerelmes lenni pasiba. Akkor hogy a p*csába lennénk pasival te istelentelenül hülye!😂
2020. nov. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
100%
Te egy nagyon beszűkűlt látásmóddal rendelkező, homofób, szexista, megkeseresett emberke lehetsz. Nem csoda hogy a hetero nőknek sem kellesz,nem értem minek hisztizel itt. Láthatóan sok metális gonddal és komplexussal küzdesz, szerintem keress fel egy jó pazichológust a saját érdekedben
2020. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a kioktatást, inkább keress fel te eggyet.
2020. nov. 25. 13:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!