Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nőket szerető nők! Akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket szerető nők! Akik teljesen átpároltak a saját nemükhöz, miért tettétek? Hiányérzet, rossz tapasztalat avagy mi a konkrét indok?

Figyelt kérdés
2020. nov. 23. 18:17
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kérlek keress fel egy szakembert.. Tudom, hogy jól esik itt kiadni, de ezzel nem sokra mész. Nem fogod megkapni azokat a válaszokat, amiket vársz. Nem leszel ettől nyugodtabb. Csak hergeled saját magad és másokat. Sajnálom, ha múltban sz*r tapasztalataid voltak nőkkel, de látnod kell, hogy nem vetítheted ki a problémáid bizonyos csoportokra. Vagyis megteheted, de ezáltal nem lesz jobb neked. Inkább csak egyre eltávolítod magad a problémáid megoldásától és beszűkíted a látásmódod. Amit teszel, hogy ujjal mutogatsz idegenekre ahelyett, hogy szembenéznél a saját az életedben történt dolgokkal.
2020. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 A kérdező kommentje:

Nevetséges, hogy szakemberrel jössz.

Nem arról van szó, hogy jól esik kiakadni. Sokkal inkább arról, hogy ti gyakorisok kezdtetek velem szemben kifogyni az ihletből és ettől érzitek magatokat revansos oldalnak, hogy szakember javaslásával jöttök.

Nagyon kisstílű.

Találj ki valami mást.

2020. nov. 25. 14:08
 63/67 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy itt más megoldás nincs.
2020. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz hallani akkor? Mert egyértelmű, hogy nem megértésre, belérzésre törekszel, hanem valamit hallani akarsz. Amiről azt hiszed, hogy majd megnyugtat. Sorra olyan válaszokat vársz, amiben olyan nők írnak, akik valamilyen traumát éltek meg férfiaktól és ezért pártoltak át a nőkhöz? Hogy a melegség minden esetben csak valami pszichés defekt?

Egyszerűen arról van szó, hogy nem fogadod el, hogy a világ nem csak olyan, amilyennek látod vagy látni akarod.

2020. nov. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 A kérdező kommentje:
A világ nőket szerető nőkkkel és pénzéhes nőkel van teli. Aki jól néz ki, az problémás és beképzelt. Ez a mai társadalom.
2020. nov. 25. 14:20
 66/67 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, ez a te véleményed. Sokan minősítették, én most nem fogom ezt tenni. Fogadd el, hogy mások másként látják. Szerintem ezt le is lehetne zárni, mert úgy tűnik neked beakadt ez a lemez 29 évesen.
2020. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miben jobb egy nő? MINDENBEN.


Én biszexuális vagyok, de egyre inkább a nők felé húzom. És miért? Azért, mert sok pasi csak a szexre megy. Az még hagyján, de a szexben is bénák. Eljátszák a nagy szexkirályt, akitől sikoltoznak a nők közben alig van olyan mozdulata, érintése amit élveznék. Ezzel szemben egy nőnek csak az érintésére is eltudom veszteni az eszem. És ráadásul ők figyelnek arra mire van szüksége a másiknak az ágyban. Tudja hova és hogyan kell nyúlni, simogatni stb ahhoz, hogy jó legyen nekem. Ezzel szemben a pasik önzőek. Csak az a lényeg, hogy ő elélvezzen és neki jó legyen, egy jót döngethessen, érzéketlenül. Miután persze vége az éjszakának már fel is szívódik. Ha esetleg újra akar találkozni akkor is azért, hogy újra megdöngethessen nem azért, mert érdeklem. Ráadásul a nők minden alap dologban jobban. Sok férfi még gondoskodni se tud a külsejéről. Komolyan mondom egyre kevesebb olyan férfi van, aki jól néz ki és azt tudom mondani, hogy na igen ez egy jó pasi. Arra se képesek, hogy megborotválkozzanak vagy normálisan felöltözzenek. Ha felmeri hozni a nő, hogy légyszi borotválkozz meg, mert zavar az arcszőrszeted még megvannak sértődve... Nem tudom mit szólnának, ha mi nők is ennyire tojnánk a külsőnkre és nem gyantáznánk a bajszunkat. Tőlük el van várva, hogy csinosak legyünk, jó alakúak, jól főzzünk, jók legyünk az ágyban, legyenek érzéseink és ne csak a pénzre menjünk. Oké, rendben. De akkor a férfiak is legyen ápoltak, tiszták, jó megjelenésűek, jók az ágyban, tudjanak jól udvarolni, legyenek megborotválkozva stb. Mindig a nőket hibáztatják a férfiak ahelyett, hogy magukba néznének. Tisztelet a kivételeknek!

2020. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!