Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Rosssz tapasztalatok??

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi30 kérdése:

Rosssz tapasztalatok??

Figyelt kérdés
Legrosszabb randid ismerkedős oldalról?

2021. szept. 26. 11:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyok leszbikus csak enyhe bi , de mikor találkoztunk volna, elötte telefonáltunk , és hallottam hogy egy pasi azt mondja megjottem szivem mi a vacsora. Na ott akkor elköszöntem a hölgyeménytöl.
2021. szept. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát az szép...
2021. szept. 26. 11:43
 3/15 anonim ***** válasza:
39%

"enyhe bi" xd

középsúlyos is van?

te vagy maga a rossz tapasztalat, már bocsánat. az ilyen lányok akik csak szórakozásból, kíváncsiságból biszexuálisnak hivatják magukat, egy két tali után lelépnek és ennyi. aki meg tényleg biszexual ezek miatt nem veszik komolyan, tök mindegy milyen szándéka van nők felé:)


22/l

2021. szept. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem fogok szocsatázni veled . Hetero növel voltam már,ö is kiváncsi volt ez annyira hihetetlen?😃 Nem tudom mit zavar téged , ha valaki jol érzi magát neked is marad éppen elég nö nyugi . Nem álltam beléd,te nem érten miért tetted, de ha ettöl boldogabb lettél akkor megérte
2021. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Küldeném Tóth Gabitól Az érte megérte cimű számot
2021. szept. 26. 12:07
 6/15 anonim ***** válasza:
38%

szövegértés haha

megindokoltam a véleményem.

ez egy vélemény megosztó oldal, igen lesz olyan aki nem ért egyet a te néző pontoddal senki sem "állt beléd" szimplán leírtam a véleményem

2021. szept. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Remélem jol fogsz aludni ezután . Nem maradhatott benned ez a fontos közlemény 🙂
2021. szept. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nézeteltérés helyett...jobban örülnek ha a kérdéssel kapcsolatban irnátok storykat..thx
2021. szept. 26. 13:16
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Innen is volt már randim, 3 is azt hiszem...

Régebben pink vanilla stb oldalakról, fele fele arányban jó is rossz is.

Legtöbbször azért nem úgy néztek ki, mint a küldött képeken, meg a személyiségük sem olyan volt, mint amikor leveleztünk, szinte egy teljesen új személyt ismertem meg mikor találkoztunk, de sok jó tapasztalatom is volt.

2-3. randik is kerekedtek az egészből.


Aztán egy ideig semmi nem akart összejönni, sokan írtak, lopott képeket küldözgettek, találkozni senki nem akart. Sok új levélnél egyszerűen éreztem, hogy azt egy pasi írja.

Hagytam is az egészet. Pride-ra mentem minden évben, onnan is sikerült 1-2 lányt megismerni, viszont azóta inkább csak élőben kápráztatom el megnyerő mivoltammal a szebbik nemet XD


Sokan voltak heterók-kíváncsisággal, biszexek-most nőt akarok, leszbik-szakítás után bárki jöhet, egyszer volt egy transz lány is-bár nincs kifogásom ellene azért 3 hónap intenzív levelezés után valamikor megemlíthette volna hamarabb is mint az első találkán.

Volt aki férjnél volt-no comment.

Akinek gyereke is volt már.


Egyikükkel sem volt probléma, félre ne értsétek!!

De hazugsággal nálam nem lehet indítani.


Élőben fo$tam az elején, de aztán úgy döntöttem inkább 1000x élből visszautasítás, mint mégegyszer pofáraesni, mert nem úgy néz ki, nem olyanok az érzései, nem olyan életet él mint megírta.

Mert beleélem magam, aztán koppanok.

2021. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a választ,vannak benne tanulságok!
2021. szept. 26. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!