Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Star Wars...

Mit gondoltok a Star Wars romantikus jeleneteiről?

Figyelt kérdés

Szinte mindenki gyenge pontnak tartja ezt a Star Warsban, kivéve Anakin és Padmé kapcsolatát a Clone Wars sorozatban... én azt nem értem, se a sorozat romantikus oldalát, miért lenne jobb, mint ami a filmekbe volt, se azt, hogy ellenben a CW-vel, a filmekben miért utálják Anakin és Padmét. Ugyanez vonatkozik pl. Rey és Benre, szerintem nagyon érdekes a kapcsokatuk, és nem is lett kimondva hogy szerelmesek, egyszerűen érezni lehet.

Han és Leia sztorija is a klasszikus, mégse ismerik el nagyon.

Mi a véleményetek? Elemezzétek a dialógusokat, zenéket, színészeket, történeteket! A többi szálról is beszélhettek, amit nem említettem pl. Ahsoka és Lux Obi-Wan és Satine, stb. 😃 csak légyszi érveljétek meg az álláspontotokat!



2021. nov. 4. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Han és Leia szerelmi szála, illetve Obi-Wan és Satine "kapcsolata" azok, amik nekem hitelesnek, jól megírtnak tűntek.

Anakin és Padmé romantikázását az SW sztori egyik mélypontjának tartom. Túlságosan érezni lehet rajta hogy egyszerűen egymásnak lett szánva a két szereplő, de emellett viszont az égvilágon semmi íve nincs kettejük kapcsolatának. Egyszerűen az állt a forgatókönyvben hogy oda kell legyenek egymásért, úgyhogy oda vannak, nesze neked!

Rey és Ben kapcsolatát meg még csak szerelmi kapcsolatnak sem mondanám. Alapesetben még érthető is lenne, hogy az erő kötötte össze kettejüket, láttunk már ilyenre példát nem egyet (még ha csak az EU-ban is). De azzal a csókkal a végén szerintem szétbarmolták az egészet. Mert honnan került ide romantika, amikor korábban sehol nem volt?

2021. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem. Rey és Ben kapcsolatát a csók előtt úgy éreztem, hogy átakarják állítani egymást a saját okdalukra, fontosak egymásnak, nem csak lehetőséget látnak egymásban.

Sokat elárul Rey-nek ez a mondata: ,,Meg akartam fogni a kezedet; Ben kezét."

2021. nov. 4. 20:16
 3/9 anonim válasza:
Szerintem nem rosszak
2021. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"a filmekben miért utálják Anakin és Padmét."


Mert nincs megfelelően kidolgozva. Én nagy rajongója vagyok az előzménytrilógiának,de a szerelmi szál annyira felületes,mint a High School Musical főszereplői közt. Magyarán szinte csak a látványra épülő beteges rajongás. Han és Leia az eredeti trilógiában 2 erős jellem volt és végigkövethettük,ahogy egymásra hangolódnak. Ellenben az előzmény trilógiánál Padme kapásból jellemtelen,a kinézetén kívül nincs is mit szeretni benne. Pusztán ennyi nem elég egy normális szerelmi szálhoz,aminek ráadásul komoly súlya van,hiszen Anakin javarészt emiatt áll át. Egyszerűen hiteltelen.

2022. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
4# azért padmé a CW-be jobban ki lett bontva szóval ott an jellegtelenségét elveszetette
2022. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt még nem volt módom megnézni,de egyszer rálesek.

Kíváncsi vagyok,bár sajnos ez a filmbeli karakterén nem segít sajnos. Arra már nem tudok másképp nézni.

2022. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ott őszintén hogy ne nagyon spoilerezzek (7 évedot nehéz is lenne) de amibe szerepel ott csinál is valamit nem csak beszél és lő a vakvilágba random droidokat.
2022. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És miért lenne jobb a Clone Warsban? Én láttam, de nem értem. spoilerezhetsz nyugodtam
2022. jan. 3. 15:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Meki nem akarok már bőven nincs spoiler tilalom a sorozattal kapcsolatban de haggyuk meg neki az élményt
2022. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!