Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legdurvább szellemes...

Melyik a legdurvább szellemes horror film?

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy ijesztő legyen sok halállal.

febr. 21. 13:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%

Juhász Paci Laci - ilyen értelemben "A mángorló" is egy különösen érdekes filmművészeti gyöngyszem!

😁

febr. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ördögűzés Emily Rose üdvéért

Dermesztő szél

Letaszítva

Másvilág

febr. 29. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem egy jó horrorfilm, nem a sok haláltól lesz jó, hanem a profi feszültségkeltéstől, a hátborzongató atmoszférától, amit láttunk pl. A Kör-ben, A ragyogás-ban, Rosmary's babyben, Omen-ben stb. Stb. De hát persze kinek mi..
febr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%
Insidious.
febr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
47%
Szia 11-es. Ha a "A mángorló" horror, akkor az a film nem gyöngyszem, hanem olyan műsor, amit azok néznek, akik szeretik nézni, - mert nekik "különösen érdekes" - hogy mások hogy szenvednek. Ezek az emberek szadisták, nem a jót, szépet élvezik, hanem a gonoszt, az embertelent. Ők azok, akik az emberiség számára veszélyesek.
márc. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Juhász Paci Laci - lennél szíves egy kissé bővebben kifejteni "A mángorló" című filmről a gondolataidat?


Nem értem, hogy mi a problémád ezzel a tényleg kiváló és rejtett társadalmi problémákat mélyen feszegető szimbolikus műalkotással. Amikor először láttam a filmet, akkor bizony kapitális ezo-baromságnak értelmeztem azt - de sok évvel később újra megnéztem, mert valamivel mélyen megérintett a film drámája és látványvilága.


Mai fejjel már értem, hogy miről szól ez az alkotás és teljesen jogos, hogy mára már kultuszfilmé avanzsált ez a valamikor még sokak által jelentéktelennek titulált film. (Ehhez megjegyzem, hogy ateista világnézetű vagyok.) Vannak filmek, melyek helyes értelmezéséhez egy bizonyos szintű társadalomismeret és emberi érettség szükséges!

márc. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia 16-os. Azt írtam, hogy "ha". A filmet nem láttam.
márc. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Hanna Grace holtteste is elég para.
márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!