Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Saul Fiára hány pontot...

A Saul Fiára hány pontot adnátok 10-es skálán?

Figyelt kérdés
Megszeretném nézni, de csak is azért, mert szerintem túl van hypeolva. Több hozzászólással is egyet kell értsek az interneten, gondolok itt olyanra, hogy "zsidóknak zsidó film", vagy Woody Allen megjegyzésére, hogy a "hanuka után az Oscar díjátadó a második legnagyobb zsidó ünnep". Mégis kíváncsi lettem. Nem vagyok elfogult, nem vagyok zsidó ellenes, de véleményem azért van ezekről a filmekről, sorozatokról, akár a politikáról, társadalmi helyzetükről, világ háborús szerepükről, stb. Szóval azt szeretném kérdezni, hogy mennyire ferdítés az egész valamint tisztán látva hány pontra értékelnétek?

2016. jan. 15. 16:59
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
45%
"a zene hatalmas" na ezen beszartam. Ha valamit ki lehet emelni az a hangeffektusok, amúgy szerintem egy szégyen ez a film, minden zsidoellenesseg nélkül, ez egy hatalmas kalap trágya. Oké, hogy nagyon egyedi ezzel a kamerallassal, de rohadtul irritáló is egyben, ráadásul a sztori irreálisnak tűnt nekem. ( ahelyett, hogy élőket mentene, egy gyerek hullajaval játszadozik)
2016. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
30%
10/9.5
2016. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
45%
9 pont.
2016. febr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
12%
A nullától is jóval kevesebbet. unom már hogy mindíg egy témán lovagolnak, mások is voltak bajban és történt velük rossz dolog mégsem nyavajognak.
2016. febr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
43%
Nem igaz, hogy ezt a filmet csak olitikai alapon lehet megítélni. Semmi baj a témájával. A huszadik század legnagyobb tragédiájáról szól. Magyar alkotók műve. És a koncepciója alapján lehetne nagy film is. De nem az. Csalódás volt. Az Oscarnak azért örülök.
2016. febr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Ervenyesult a zsidoknak zsido film elv...
2016. márc. 1. 22:01
 17/23 anonim ***** válasza:
64%
Kb másfél órája néztem meg és még most is a hatása alatt vagyok. 10ből szerintem egy 8,5. Az Oscar-t simán megérdemelte.
2016. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
55%

Joindulattal 2 pont.

Spootlight ezerszer jobb szerintem. Aminek meg mindig a hatasa alatt vagyok.

A holokauszt temat mar joparszor feldolgoztak.

2016. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 zolii5000 válasza:
61%
-10...pont
2016. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Tegnap este láttam, szerintem 8 pontot érdemel, meg persze az Oscar-t is, mert azért jó film. Kb. annyira, mint a Dzsangónelszabadul, vagy a Lincoln film.
2016. márc. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!