Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Saul Fiára hány pontot...

A Saul Fiára hány pontot adnátok 10-es skálán?

Figyelt kérdés
Megszeretném nézni, de csak is azért, mert szerintem túl van hypeolva. Több hozzászólással is egyet kell értsek az interneten, gondolok itt olyanra, hogy "zsidóknak zsidó film", vagy Woody Allen megjegyzésére, hogy a "hanuka után az Oscar díjátadó a második legnagyobb zsidó ünnep". Mégis kíváncsi lettem. Nem vagyok elfogult, nem vagyok zsidó ellenes, de véleményem azért van ezekről a filmekről, sorozatokról, akár a politikáról, társadalmi helyzetükről, világ háborús szerepükről, stb. Szóval azt szeretném kérdezni, hogy mennyire ferdítés az egész valamint tisztán látva hány pontra értékelnétek?

2016. jan. 15. 16:59
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Sikerült megnéznem a sulival, 300Ft-t nem sajnáltam rá...hát...egy erős 6-ost tudnék rá adni. Egyedi meg minden, a kameraállás stb, bár nekem elég zavaró volt, a szemem már konkrétan fájt, hogy minden homályos csak az ő feje van az előtérben. A sztori...nos, igen. Talán nem nagyon van ilyen film, amikor egy zsidó munkás előtt megfojtják a saját fiát és végig rabbit keres benne. Nekem ez is zavaró volt...kicsit vontatott is unalmas, de egyszer nézhető...viszont OSCAR DÍJAT SEMMIKÉPP SEM ÉRDEMEL.
2016. márc. 18. 16:53
 22/23 anonim ***** válasza:
78%
csillagos 1-est baromi szar film
2016. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Egy nagy nullát. Nem azért, mert antiszemita lennék, hanem mert egy pocsék film.
2020. nov. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!