Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért fikázzák ennyien az...

Miért fikázzák ennyien az Xbox One-t?

Figyelt kérdés
Még meg sem lehet venni,senki nem próbálta ki szinte de már a többség legagyizza,meg hogy VHS lejátszóra hasonlít az alakja... És? Az a lényeg ami benne van,amit tud. Meg a jó kis exkluzív játékok(God of War,Halo,Forza stb.) Nekem külsőre sokkal jobban tetszik mint a ferde PS4

2013. jún. 12. 12:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, a Gears of War-ra gondoltam :D
2013. jún. 12. 19:41
 12/14 anonim ***** válasza:

"Ahhoz,hogy multizni tudj ahhoz havi 5 dollárt kell fizetni, megszűnt az ingyen multi.

Az E3 Sony konferencián elmondták nem tudom mi nem volt világos."


Szo sem volt ilyenrol, nem tudom mirol beszelsz! Legyel szives alatamasztani valami cikkel vagy videoval az allitasodat mert szerintem baromsag! Csak ismetelni tudom magamat, a multi tovabbra is ingyenes lesz, a playstation plus egy online premium szolgaltatas.

2013. jún. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Te retardált vagy bazzeg?Havi 5 dollár a PS+ anélkül nem multizhatsz.

Itt beszéltünk róla többen is,olvasd el,vagy nézd vissza az E3-at.


[link]

2013. jún. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Látom az Angol gyatrán megy,itt van magyarul is.


[link]

2013. jún. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!