Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan kezdenétek neki egy...

Hogyan kezdenétek neki egy kísértetes, poénos de egyben dráma jellegű történethez?

Figyelt kérdés

A főszereplő egy 16 éves, árvaházban élő fiú, akit nap mint nap gyötörnek mind az iskolában, mind az árvaházban is fizikailag és lelkileg is. Egyedül küzd a nehézségekkel, egyedül az utcán kóborló fekete macska a "barátja", neki mesél a napjairól, mikor találkozik vele.

Egyik nap viszont betéved egy amolyan boszorkánysággal foglalkozó boltba ( olyan mint a kegytárbolt, csak a "sötét" fajta.) és ott talál egy könyvet, aminek segítségével a túlvilágról véletlenül átrángat két arrafelé kóborló lelket, és plüssökbe zárja azokat. Innentől jönne a mókás rész, mivel ez a kettő mentális betegségek tárháza és a legkevésbé ért az emberekhez, mégis segíteni akarnak ( az egyik legalábbis) a fiúnak új életet kezdeni, cserébe őket a Mennybe küldené vissza.

Röviden ezeket a napokat követné végig a történetem.

Mivel kéne bővíteni esetleg?

Jól hangzik ez egyáltalán, vagy klisé, gagyi?



jan. 24. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Nekem tetszik, de lánnyal jobban el tudnám képzelni a történetet.
jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Jó a történet. Nem klisés, meg ha véletlen az is lenne (ma már szinte minden az), akkor úgy kell megírni, hogy ne tűnjön fel a klisé.

Maga a sztorija nagyon izgalmas, érdekes. Én elolvasnám, ha megjelenne könyvként.

jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik, de az 1-essel értek egyet. Lánnyal én is jobban el tudnám képzelni.
jan. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mi az oka, hogy lánnyal jobb lenne?

Az igazság az, hogy vannak hozzá már saját rajzok, és azokon fiú a szereplő és nem szívesen változtatnám már meg. A neve Lucas.^^

jan. 25. 06:40
 5/15 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudom miért, talán azért mert jobban el tudom képzelni, hogy egy lányt terrorizálnak az árvaházban, és a plussoket is lánnyal tudom elképzelni

Számomra elképzelhetetlen,hogy egy 16 éves fiú plüss állatokkal szaladgál...

De ettől még izgalmasnak hangzik a történet,elolvasnam, ha megjelenne..Max lányt kepzelnék a karakter helyébe amíg meg nem szokom,hogy fiú 😄

jan. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ez mondjuk érthető. De épp az lenne a lényege, hogy ez miatt is célpont lesz a közösség számára, mivel "lányos" is lesz már, nem csak "nyomorult."

Főleg hogy a nyuszi (az egyik plüss), szinte 0/24 a közelében kell legyen.

jan. 25. 09:06
 7/15 A kérdező kommentje:

Itt lenne a borítóm, ha bárkit is érdekelne. ^^


[link]

jan. 25. 09:10
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Waooo ez jooo
jan. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Szerintem jó, hogy fiú a főszereplő :) Nem nagyon van jelenleg ötletem, hogy esetleg mit lehetne még hozzáadni, de jól hangzik az alapötlet, szerintem érdekes és sok benne a potenciál. Sok sikert az íráshoz!! ^^
jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik a fiú főszereplő, olyan keves már az olyan könyv. A történet ötlete izgi, a borító is jó.

Hajrá!

jan. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!