Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megéri megvenni ezeket a...

Megéri megvenni ezeket a könyveket?

Figyelt kérdés
Előre úgy teszem fel a kérdésem nektek, hogy nem vagyok fantasy fan, de ezek felkeltetté az érdeklődésem. Szóval az lenne a kérdésem, hogy megéri e megvenni a Negyedik szárny könyvet, és a Caravallt. Úgy hogy Dark Romance olvasó vagyok. Ettől függetlenül imádtam az Így neveld a sárkányod című mesét, azt mondják hasonlít rá nagyon a negyedik szárny. Valamint az Alice határországban-t is imádom, az meg elvileg a Caravallra hasonlít. Aki olvasta, tudna véleményt írni ezekről? Csak olyan emberektől hallottam eddig véleményt róluk, akik fantasy fanok voltak. Így olyanokat kérdeznék, akik nem, de olvasták. Előre is köszönöm!

#könyv #fantasy #olvasás #könyvmoly #Fourthwings #Caravall
ápr. 12. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
A Negyedik szárnnyal alapból nem lenne baj, de olyan elfuserált, elütésekkel twli magyar fordítást csináltak neki, hogy csak angolul éri meg elolvasni.
ápr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Olvastam mindkét sorozatot/könyvet, a Caraval nagyon tetszett, a folytatása az egyik kedvenc sorozatom lett (Volt egyszer egy összetört szív). A negyedik szárny szerintem egyszerűen borzalmas, nem csak a fordítás miatt pocsék, hanem az egész történet pocsék, a párbeszédek teljesen valószerűtlenek, pl halálos veszélyben is arról beszélgetnek, kivel érdemes szexelni és kivel nem. Amikor a sarkanyos szexelnek, akkor a hozzájuk kapcsolódik emberek is begerjednek, amit nem is értem, hogy lehetett papírra vetni…

Szóval a Caravalt ajánlom mindenképpen!

ápr. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a Caraval könyvsorozat miatt kezdtem el olvasni, szóval azt mindenképp ajánlóm, mert nagyon olvastatja magát a sztori.

A negyedik szárny még nem olvastam, de mivel alapból Rainy Days kiadó, így szerkesztésben és fordításban nem kell túl sokat várni, sőt... 😅

ápr. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
A Caraval könyvsorozatot csak ajánlani tudom :)
ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!