Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter rajongók! Egy...

Harry Potter rajongók! Egy kis véleménykutatás: Melyik karakter a kedvencetek a HP-ből és miért?

Figyelt kérdés
max. 2 szereplő és indoklást is kérek! :)

2016. júl. 7. 09:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Weasley ikrek, mert minden helyzetben poénosak maradnak.
2016. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

Ginny (de csak úgy az 5-ös, 6-os résztől, előtte talán egy értelmes mondatot nem hallottunk tőle), mert bírom a humorát, tetszik benne, hogy milyen bátor. Egyszerűen szeretem őt. :D

A másik kedvencem Tonks. Tetszett, hogy metamorfmágus, hogy komoly szerepe van, mert a Rend tagja, mégis fiatalos jelenség, jól kijött mindenkivel és hogy nagyon kíváncsi. :)

Tudom csak 2-t kértél, de még +ba muszáj ideírnom a Weasly ikreket-természetesen a humoruk tetszett. :D

2016. júl. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Luna: őszinte, és a folytonos álmodozása ellenére nagyon kitartó és szívós, ha kell.
2016. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

A Weasley ikrek a humoruk miatt, többször megnevettettek. :) Rajtuk kívül (most őket egynek veszem :D) még Ron, ugyanezen okból, voltak jó poénjai, és tetszett, ahogy bizonyos szituációkban reagált.

Szeretem, ha egy könyv megnevettet. :)

2016. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig azt gondoltam, hogy Sirius miatt legnagyobb kedvencem a 3. könyv... aztán Sirius halála után (ami különösképpen nem rázott meg) rájöttem, hogy Lupin miatt szeretem a 3. könyvet és onnantól kezdve minden egyem megmozdulását.

Hogy miért? Mert egy szerencsétlennek lefestett alak iszonyú erővel. Szeretem, na :)


A másik Luna. Nagyon közel áll a szívemhez a személyisége.


És ha lehet még valakit: Ollivander úr. Csak mert piszok jó a munkája :D

2016. júl. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Piton mert segítette Harryt pedig Dumbledore halála után megtehette volna hogy a sorsára hagyja. A másik kedvencem pedig Hermione volt mert igaz hogy tudálékos de jellemben ő áll hozzám a legközelebb :)
2016. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Luna. Mert nagyon hasonlít hozzám, és tök jó hogy csak ő meg Harry látja azokat a lovakat. És Luna nagyon fura. :3
2016. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Weasley ikrek, mert viccesek, jó csínytevéseket tudnak, menők, és sok jó poénjuk van. :D
2016. júl. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

Draco. Mert szerintem, úgy a szíve mélyén kedves, és normális, és ha nem befolyásolta volna az apja, talán nem is lett volna ilyen. Ő is rendes. De egyébként nem tudom. Én mindig is őt szerettem legjobban.

És persze, az arany trió is nagy kedvencem 😉 (Harry, Hermione, Ron)

Na meg Piton. Segített Harrynek. Sőt mindenkinek. Rájöttünk már szerintem páran, hogy a szíve mélyén nem az a mogorva fickó:)

Ez már több mint 2. Tudom:D

Ja és, RIP ALAN RICKMAN💞💞

2016. júl. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz választani, legalább 7-8 hatalmas kedvenc van(Ginny, Luna, Dumbledore, Hermione, Sirius, Remus, James, Lily, stb.)

Ha a karaktert nézzük akkor egyértelműen Piton, nemcsak a HP-ben, hanem alapból egy nagyon összetett és rejtélyes karakter, és imádom a Harry-Piton jeleneteket ahogy egymás idegeire mennek:D

A kedvenc szereplőmet nem tudom meghatározni, kettőt leírok a sok közül.Nagyon szeretem Lupint, mert értelmes és kedves, és mert a sok rossz dolog ellenére ami történt vele az utolsó percekig szerethető tudott maradni:) Lunát is nagyon kedvelem, mert nem fél önmagát adni, okos és bátor, és nagyon jólelkű:)

2016. júl. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!