Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek NEM TETSZETT hogy...

Kinek NEM TETSZETT hogy Alekosz nyert?

Figyelt kérdés
van aki Évának szurkolt pl.?
2011. máj. 9. 11:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Én nem vagyok Alekosz fan,de meg kell mondanom Ő érdemelte meg hármuk közül a főnyereményt!Jerzy egy szürke egér és szerintem az is maradt,mert nem az utolsó hónapban kellett volna megmutatnia magát. Éva már a leköpésnél elásta magát előttem,úgyhogy ez így jó ahogy van!
2011. máj. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Nekem eleve az nem tetszik, hogy ilyen sz.r műsorokat kell néznünk (igen, kell, mivel reggeltől estig másról sem szólt az egész, mint a VV-ről). Egyik sem normális, amelyik oda bement, és amennyit láttam a három finalistából, egyiknek sem adtam volna oda a fődíjat, akkora gyökér volt mind a három...
2011. máj. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Én elsősorban Évának drukkoltam, de hogy kiesett már Aleknak. Jerzy sem rossz srác, jóindulatú, kdves, stb. emberként értékesebbnek tartom, de a műsor szempontjából egy 0 volt. És így elvben voltam ellene annak, hogy egy olyan ember nyerje meg, akinek a jelenléte az első 3 hónapban fel sem tűnt, csak akkor tudott kibontakozni, mikor nem állt hódoltság alatt, és csak azért nyert volna ő, mert szegényes gyermekkora volt, meg Alekosz ellenesek rá voksolnak, és nem azért, mert őérte rajonganak. Úgy is mondhatnám, hogy magát a nyereményt szívesen adtam volna neki, de a tisztet azt semmiképp nem érdemelte volna meg.
2011. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%

Én azt nem értem hogy lehetnek ilyen gyökér bunkó embereknek rajongói, szurkolói? Ti mégis mit láttok bennük? Hányinger az a szőke nő teljes egészében, idegesítő, bunkó, ostoba, mégis akkor miért? Mert szép? Mert aránylag szép szerintem, de ez nem szépségverseny tudtommal.

Alekosz meg... minden csak nem férfi. Egy féreg, egy bunkó p*cs, akibe semmi jóindulat nem szorult, játssza az agyát, közbe meg csak egy senki, nagy nulla. Még ha humora lenne... de az sincs. Sőt még ronda is. Végképp nem értem mit látnak benne az emberek. Valaki magyarázza el nekem, komolyan érdekel.

2011. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó!

Ahhoz képest, hogy te ostobázol le másokat, magadról bizonyítod be. Minek kell magyarázkodnunk azért, mert Évának vagy Aleknak drukkoltunk? Az izlések, vélemények különböznek. Ennyire nehéz ezt elfogadni? Mindenki másképp értékeli a látottatak. Ha mindenki egy véleményen lenne nagyon szürke lenne az életünk. Szóval ne vonj kérdőre másokat, mert azt az embert kedvelik, akit te utálsz. Korlátolt, buta gondolkodásra vall.

2011. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
nem érdemelte volna Alek!!! ne is beszélünk,ahogy betanulta szöveget,meg csajozáshoz :/ gáz pasi...nem értem h mit szeretnek ennyire benne alkoholista Alekben? nem láttam ,h csinált volna semmit bent a villában...gáz pasi de nagyon!!!! Ez kell neki népnek!! Szégyen!!! :/ Még a feleségkereső műsör elég gáz is!!hiszen lányok csak kihasználja Alekot mert most pénze van! :D meg ugyanúgy Alek is kihasználja őket sok csaj körül lesz vele.nem tud csajozni ,béna a szövege meg ahogy nyomul ultra gáz!Semmi intellgenicia nincs benne!!! Áhh hagyjuk engem nem érdekel! :D
2011. máj. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

Elejétől fogva az Alekosznak drukkoltam,ezt mindenki tudta,sejtette már az elejétől,hogy nyeri meg!És így van ez jól,gratula neki:-)

21/N

2011. máj. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Senkit nem köcsögözök le azért, mert nekem ellenszenves játékosnak szurkolt. Tartsuk már tiszteletben a másik ember véleményét. Nekem aztán mindegy, hogy ki kinek szurkol, nekem is megvan a saját véleményem. Borzasztó volt látni a nevetséges NekedValó adásait, hogy hogyan szapulták egymást az emberek csak azért, mert nekik nem tetszett a másik álláspontja. Na mennyire intelligens a magyar ember? :D

Szvsz Alek nem mutatott fel semmi értelmeset, az ilyen embertípust messziről kerülöm, halálosan idegesít. Egy utolsó nulla a szememben, egy nagyképű, öntelt hólyag, ráadásul hiába vesz fel inget nyakkendővel, a borzalmas testtartását nem tudja ezzel kendőzni (részemről szakmai ártalom). Engem sosem nevettetett meg a gázos, tanulatlan poénjaival. Nem neki adtam volna a fődíjat, akkor már inkább Évának, bár ő sem volt a kedvencem az idegbeteg stílusával. Jerzy egy kis muki, de legalább igényes magával szemben. Kell a beütés ahhoz, hogy valaki bevállaljon egy ilyen játékot... Akinek adtam volna a 16 ember közül, az max Anikó, Jerzy v. esetleg Béci.

2011. máj. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nem tetszett hogy Alekosz nyert. Jerzynek kellett volna megnyernie. Sokkal jobban rá volt szorulva a nyereményre. Majd kíváncsi leszek hogy a nagy Alekosz hol lesz egy év múlva, szerintem a süllyesztőben fogja végezni.
2011. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

Akkor ennyi erővel lehetett volna egy koldust is a játékban indítani, mert akkor ő van rászorulva a pénzre?


Nem fogja fel senki, hogy ez egy szórakoztató műsor lett (volna)? Ki többet nevetett, ki kevesebbet.Aki nem nevetett rajta, minek nézte? Hogy itt fikázzon?

Annak kellett nyerni, aki a legtöbbet szórakoztatott a villában. És ez Alekosz volt, kétségtelen. Lehet, hogy sok embernek ez nem tetszik, de ez a tények. Alek nyert, mert ő kapott a legtöbb szavazatot, azaz őt szerették volna a legtöbben nyertesnek. Ennyi.

Jah, és én inkább Olivérnek szurkoltam, még mielőtt Alekosz fannak titulálnátok.

2011. máj. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!