Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek NEM TETSZETT hogy...

Kinek NEM TETSZETT hogy Alekosz nyert?

Figyelt kérdés
van aki Évának szurkolt pl.?
2011. máj. 9. 11:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
Na most gondoljunk bele Alekosz mint emberbe. 37 éves szeret inni a családjával lakik 8 ÁLTALÁNOSSAL rendelkezik és nem azért mert nem volt rá lehetősége vagy olyan szegény volt hanem mert lusta disznó ja és nulla fogalma van mindenről gondolom amig el nem küldték dolgozni addig volt ideje filmeket nézni
2011. máj. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%

Alekosz 32 éves. Amúgy meg hagyjuk már ezt a végzettség dolgot. Hát nem a munka embere az tény. De most mit kell ezen lovagolni? De ha már ezt nézzük Jerzy sokkal jobb? Aki vetközik, meg kamerának kiveri? Nagy érdem.

Nem vagyok egyébként Alekosz rajongó, engem is idegesített sokszor, de ennek a műsornak Jerzy semmi pluszt nem tudott adni, míg Alekosz igen. Ezért nyerte ő, és nem Jerzy, hiába tűnik amúgy Jerzy értékesebb embernek.

2011. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%
én Jerzynek szurkoltam meg Évának de azt viszont erősen szerettem volna hogy ne Alek nyerje... pontozzatok csak le...
2011. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én nem örülök de nem is szomorkodok, de egy biztos, minden éremnek két oldala van és csak a szűklátókörűek nem látják mindkettőt:


Akekosz egyik szemmel nézve visszafogott, udvarias, jólelkű - másikkal nézva egy senki mert 30 év felett szüleinél lakik 0 munkával és én még humort sem tapasztaltam benne.


Jerzy jószívű, kedves, visszafogott, de valóban a testével keresett kenyeret.


Évát sokan mondják határozottnak és olaszosnak, de ő valójában közönséges, kíméletlen, ordenáré és undorító énjét is megmutatta.


Alekoszt sokan tartják humorosnak. De ha belegondolunk, a humora abból állt hogy "mindííííg, minden körülmények között" - ezt az egy mondatot szajkózza az ország tőle.



Jerzyt sokan mondják Gigi és Béci bábjának.

Alekosz Éva és Olivér bábja.


Végső soron Alekosz és Jerzy valahol ua. kategória, csak egyiknek jobb volt a reklámja.

2011. máj. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyiküket sem szerettem. Alkeszt már régóta rühelltem, Éva szintén nem egy példás jellem, Jerzyt pedig a párbaja napjától kezdtem utálni. A három rossz közül viszont már inkább Évát választottam volna.
2011. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én meg SZERETTEM ALEKOSZT! Megérdemelte, hogy nyert.
2011. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Megérdemelte! Meg is köszönte! Eszébe nem jutott volna a bunkójának, hogy csak egyetlen köszönömöt is elrebegjen a sok hüle embernek, akik nem sajnálták rá a pénzüket, hogy a töttyedt segge alá tolták ezt a vagyont. Megérdemelte, hisz rengeteget tett érte. Sajnos, ezek szerint elég tág réteget volt képes szórakoztatni azzal a magas színvonalú humorával, nagyra becsült jellemével és eszével.
2011. máj. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!