Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az RTL klubon van egy új...

Az RTL klubon van egy új szereplőválogatás milyen műsorról van szó?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni!

2012. márc. 13. 18:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/607 anonim ***** válasza:
Szerintem 10-18 szereplőről lehet szó. körülbelül annyi, mint a Barátok közt vagy a Szeress most! alapgárdája volt.
2012. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/607 anonim ***** válasza:
baromi jól kell akkor csinálnunk mindent ha ennyi emberből csak ennyit válogatnak be....onnan gondolom hogy sokan leszünk hogy egyik nap az rtl oldalán a reklámot (ezt a szereplőst) 400 valahányan látták a másik nap meg már több ezren :))))tehát ha az mind jelentkezett....nehéz lesz kiválasztani ..:) Ú DE BÍRNÁM HA PONT MI (AKIK ITT ÍRUNK) SZEREPELNÉNK A VÉGÉN BENNE :DDDD
2012. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/607 anonim ***** válasza:

ha bekerülök, felvetem a többi szereplőnek, hogy gyk?? poén lenne. :))

egyébként sok szerencsét. és ha komolyan gondoljátok, menjetek el. :)

2012. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/607 anonim ***** válasza:
Am. nem is a jelentkezés számít, hanem hogy végül hányan jelennek meg.
2012. márc. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/607 különös ***** válasza:
19%

sziasztok

sajnálom, de nem hazudtam.mindenki menjen oda, és próbálja ki.Még soha nem fórumoztam sehol, de ez annyira felháborított, hogy gondoltam megosztom valahol.

Azért arra nem gondoltam, hogy cserébe majd hazugnak neveznek.

Remélem aki ezt írta majd bocsánatot kér, miután kiválasztják, és vele is ez történik.

2012. márc. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/607 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem akartalak hazugnak nevezni ok nélkül, de nekem ez több helyen sántít.
2012. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/607 anonim ***** válasza:
100%
Én sem téged szerettelek volna hazugnak nevezni, csak hihetetlen lenne sztem, ha az RTL ennyi pénzt kidobna egy reklám miatt. Ráadásul nagyon sok nézőt veszítene, ha kiderülne, hogy az egész egy átverés. Elveszne a csatorna hitelessége.
2012. márc. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/607 anonim ***** válasza:
kérdező! végül jelentkeztél? amúgy lehet hogy csak a fele megy el tényleg...gyk xD majd mindannyian kössetek magatokra valamit hagy ismerjelek fel gyakori kérdésezők !!!
2012. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/607 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Én is jelentkeztem,még nekem sem érkezett ,csak 2 levél az RTL-től gondolom nektek is az állt az e-mailban hogy megkel erősíteni a cuccost képet küldeni (az elején ) és az utolsó levelem az volt hogy bővebb infót küldenek és hogy majd felveszik velem a kapcsolatot. Én teljesen komolyan gondoltam, álmom válna valóra ha bekerülnék de már csak az is nagy élmény ha fel se vesznek DE EMBER jártam az RTL székházában :D... Senki nem veszithet semmit csak nyerhet..AKi jelent kezett sok sikert... Jaa és amikor már nem látjuk/halljuk a reklámot akkor lehet izgulniés mindenkinek (gondolom) kiküldik az időpontot és a helyszint (13 éves vagyok)

2012. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/607 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Személy szerint én is azt akartam megtudni, hogy miről van szó, így bukkantam erre az oldalra. Szóval senki nem tud még semmit :) Lehet amúgy, hogy míg a Barátok Köztben nyári szünet lesz, addig kell valami pótsorozat ???


Szerintem "különös" meg akar vezetni benneteket. Magamból kiindulva, ha elmegyek egy sorozatszereplő castingra, és nem oda jutok, akkor vagy balfék vagyok és eltévedtem, avagy át akarnak vágni és botrányt csinálok, nem pedig még visszamegyek újra... hihetetlen baromságnak tartom. Ha az utóbbiról lenne szó, abból már országos hír kerekedett volna, de az RTL eddig mindig arra válogatott, amit kiírt!


Nehogy bedőljetek bárkinek is! Messziről jött ember azt ír, amit akar! Lehet, hogy illető csak a saját, avagy a gyereke esélyeit növelné azzal, hogy sokakat eltántorít a céltól. Véleményem szerint akiben felmerült a szereplés vágya, küldje el a jelentkezését, max. ha meggondolja magát, akkor nem megy el a válogatásra. De addig is az esélyt megadta magának.


Ott találkozunk :)

2012. márc. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!