Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az RTL klubon van egy új...

Az RTL klubon van egy új szereplőválogatás milyen műsorról van szó?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni!

2012. márc. 13. 18:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/607 különös ***** válasza:
56%

Sziasztok.

Most már mindenkinek drukkolok, hogy kiválasztásra kerüljön.

Persze a gyerekem esélyeit akarom növelni. Hogy tízezer jelentkezőből csak 9950 maradjon.(csak írtam egy számot)

2012. márc. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/607 anonim válasza:
67%
A tesóm hétfőn délelőtt jelentkezett, és még aznap délután fel is hívták, hogy menjen a jövő héten csütörtökön castingra. De bővebbet nem árultak el.
2012. márc. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/607 anonim ***** válasza:
:( mi csak várunk....amúgy hány évesek vagytok??
2012. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/607 NBM válasza:
32%

Úgy bírom mikor feltesz valaki egy kérdést és jönnek a "jól informáltak" és osztják az észt!

Én jelentkeztem kb 2 hete. Rá 2 napra hívtak, mára volt időpontom, voltam és még élek! Jájjjj!

Ja! És még ma is hallottam a rádióban a reklámot, úgyhogy ennyit az "addig tuti nincs casting amíg reklámozzák"-ról. De nem mindenkit hívnak ám be akik jelentkeznek ez még nem merült fel piciny buksiban? És az is tök mindegy mikor jelentkezel, nem ez alapján hívják be az embereket!

Többet nem árulhatok el, mert titoktartási nyilatkozatot írattak alá. Jelentkezzetek nyugodtan és várjatok! Ha behívnak akkor 1-2napon belül hívnak időpont egyeztetésre. Ha nem hívnak akkor mentetek a levesbe! Akik bekerülnek azoknak sok siket! ;-)

2012. márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/607 anonim ***** válasza:
100%
és táncolni kellett? :D
2012. márc. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/607 anonim ***** válasza:
57%
levélben írták hogy majd értesítenek....hány éves vagy?
2012. márc. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/607 anonim ***** válasza:
62%

Sziasztok!

Én úgy tudom,hogy pár embert már behívtak,kisebb illetve statisztaszerepkörre! De nemcsak a sorozatra válogatnak,hanem ez egy általános meghallgatás is!

És mivel több,mint 10ezren jelentkeztek,nem a jelentkezések sorrendjében hívnak,úgyhogy bármikor csöröghet a telefon ;)

2012. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/607 anonim ***** válasza:
84%
Ja és amúgy a titoktartásiban az is benne van,hogy nem mondhatod el,hogy voltál válogatáson,úgyhogy csak remélheted drága "már voltam,és mégis élek",hogy nem derül ki,hogy megszegted...
2012. márc. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/607 anonim ***** válasza:
100%
Hazugnak nem akartalak nevezni,de bocsánatot sem kérek...mert mint itt a legtöbb embernek,nekem is az a véleményem hogy te nem az igazat mondtad.Én elmegyek és majd leirom mi volt :D Hát meg aki nem megy el minek jelentkezett? :O
2012. márc. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/607 anonim ***** válasza:
24%
A levélben az van majd értesítenek,eszerint MINDENKInek szólnak hogy menjen castingra :) és lehet,hogy te csak kitaláltad,hogy elrontsd a kedvünk!És az tény,hogy amíg reklám megy nincs catsing.Kiváncsia várom mi lesz...
2012. márc. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!